Каталог товарів
Код 14786

Опис Навушники Knowledge Zenith EDX Pro Mic Black

Knowledge Zenith EDX Pro – внутрішньоканальні динамічні навушники з заявкою на лідерство в бюджетному класі. Відрізняються музичним звучанням з легким ухилом в мікроконтрасність, комфортною посадкою та приємним дизайном. Комплектуються якісно новими амбушюрами та кабелем, які не потребують термінової заміни.

Основним матеріалом виготовлення відносно компактних корпусів виступив напівпрозорий глянсовий пластик, доповнений круглими золотистими вставками. Примітно, що дані "ґудзики" виконують не тільки роль декору, але і служать функціональним елементом акустичної камери. Варто відзначити і звук оводи правильного компонування, які сприяють належній пасивній шумоізоляції при хорошій сумісності з амбушюрами від сторонніх виробників. До слова, нові комплектні насадки досить-таки непогані, їх заміна зовсім не обов'язкова. Що стосується комплектного кабелю, то тут ситуація дещо незвична, адже замість звичної білої "коси", якою раніше комплектувалися навушники від Knowledge Zenith, виробник цього разу надав перевагу дроту в суцільний силіконовій ізоляції. А ось 2-пін QDC-коннектори, сформовані завушини та 3.5-мм L-подібний аудіоджек змін не зазнали, що безумовно плюс.

Усередині кожного навушника встановлено 10-мм динамічний драйвер з опором 24 Ом та чутливістю 112 дБ / мВт. Сам динамік досить добротний, що передбачувано позитивно вплинуло на звукову подачу. Перш за все, мова йде про дійсно збалансованому акустичне полотно, побудоване на правильно відкаліброваній V-подібний АЧХ, акуратному ухилі в аналітику, а також об'ємних звукових образах, відтворюваних насичено та в цілому натурально. Більш того, дані IEM-и порадують аудиторію і достатньою емоційністю, без якої не досягти ефекту швидкого залучення в процес прослуховування. На окрему увагу заслуговує і факт комфортності для слуху звукового почерку KZ EDX Pro, що досягнуто шляхом помірного акцентування баса і ВЧ. Завершує розповідь про аудіо потенціал продукту його простора, розбірлива стереокартина, що дозволяє сповна оцінити складні композиції.

Характеристики Навушники Knowledge Zenith EDX Pro Mic Black

Відгуки Навушники Knowledge Zenith EDX Pro Mic Black

100% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено