Каталог товарів
Код 13926
  • Навушники Knowledge Zenith S2 TWS Black

    0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
  • 1 425 грн
  • Можна послухати наживо в Києві, Дніпрі та Одесі

Knowledge Zenith S2 TWS Black – гібридні TWS-навушники з підтримкою SBC і AAC кодеків. Будучи збалансованим продуктом від KZ, S2 відрізняються якісним звучанням і комфортною посадкою, а їх адекватний цінник лише підкреслює переваги моделі над конкурентами.

Навушники виготовлені з глянсового пластика, пофарбованого в відтінок, який нагадує рояльний чорний; матеріал звуководів – золотистий алюміній. Варто відзначити, що корпуса вкладишів виконані в квазікастомному форм-факторі, що загалом сприяє більш комфортній посадці і кращим шумоізоляційним властивостями. Крім того, чаші IEM-ів мають виправдані габарити, що безумовно плюс. Схема управління викликами та аудіо представлена ​​сенсорними майданчиками, які розпізнають тільки тапи. Особливий інтерес викликає потрійний дотик, який активує режим High-Performance mode, покликаний боротися із затримками в умовах ігор або при перегляді відео.

На відміну від більшості TWS-ів, які використовують Блютуз-чіпи від Qualcomm, Knowledge Zenith S2 оснащені чіпом виробництва Realtek з маркуванням 8763. Незважаючи на скромніше ім'я, застосовуваний модуль Блютуз відрізняється нормальним прийомом сигналу, помірним енергоспоживанням і підтримкою найбільш популярних кодеків SBC і AAC. До слова, від повного заряду акумуляторів навушники живуть до 4-х годин, тоді як ресурсу зарядного кейса вистачить ще на 3 повних робочих сеансу пристрою. Сам футляр заряджається по type-C, що вдале рішення.

За трансляцію звукових хвиль відповідає тандем випромінювачів "динамік + арматура" (для кожного каналу), які отримали популярний звуковий тюнінг. Перш за все, мова йде про V-подібну АЧХ, завдяки якій бас звучить більш насичено та об'ємно, а високі частоти – дзвінкіше і енергійніше. Середина діапазону (в свою чергу) відіграється цілісно, ​​інформативно та мелодійно, попутно надихаючи більш-менш натуральними тембрами, чим не часто можуть похвалитися бюджетні TWS. Важливо також згадати про вміння навушників відтворювати простору стереопанораму з коректним позиціонуванням окремих звукових образів.

Характеристики

Відгуки Knowledge Zenith S2 TWS Black

100% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями