Працюємо під час блекауту. Можливі затримки в роботі через відключення світла і тривоги
Каталог товарів
roundview roundview roundview roundview roundview roundview roundview
Код 12142
 • Навушники Knowledge Zenith ZSX Mic Black

  0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
 • Змінний кабель
  Якість вище за ціну
  Надійна фіксація
  6 випромінювачів у чаші
 • Немає в наявності
 • Підберіть гідний аналог зі  схожих моделей
Особливості
 • Можливість самостійно замінити кабель у випадку його зносу, чи в цілях апгрейду

 • Якість вища ніж у конкурентів. Ми таке любимо, і Ви також

 • Навушники надійно фіксуються у вусі, що актуально підчас занять спортом, на сцені чи непосідам

 • 6 випромінювачів у чаші дозволяє кожному діапазону виділити окремий випомінювач для більш якісного відтворення звуку. Мультидрайверна система дозволяє створити необхідний звуковий тиск для щільного та насиченого звуку.

Knowledge Zenith ZSX – гібридні аудіофільські навушники середньобюджетного прайспоінту. Крім оригінального техно-дизайну та гуманної вартості, продукт порадує аудиторію добротною збіркою та насиченим аналітичним звучанням. Корпуси KZ ZSX, як і у більшості актуальних IEM-ів виробництва Knowledge Zenith, виконані з напівпрозорого акрилу, закритого мідними звуководами та рельєфними алюмінієвими фейсплейтами. Фейсплейти отримали нетривіальне футуристичне виконання, що надає навушникам особливий аудіофільський шарм. На окрему увагу заслуговує квазікастомне компонування чаш, завдяки якій чаші чіпко розташовуються в слухових каналах, попутно забезпечуючи хорошу пасивну шумоізоляцію. Що стосується застосовуваного знімного кабелю, то тут спостерігається знову ж таки класична КЗ-шна картина: маємо плетений профіль, провідники з міді високого ступеня очищення, м'яку силіконову ізоляцію та фірмові 2-пін конектори; обраний аудіоджек – 3,5 мм, кутовий, посилений. До речі, на сьогоднішній день до придбання вже доступні кабелі сторонніх виробників, які без проблем підійдуть для KZ ZSX.

Схема звуковидобування навушників представлена ​​6-ма випромінювачами (для кожного каналу), серед яких 10-мм динамічний вуфер і 5 арматурних твітерів: (DWEK і 30095), доповнені платою активного кросовера, що відповідає за когерентність роботи драйверів. У плані безпосередньо характеристик звучання модель може похвалитися якоюсь золотою серединою між нейтральною і емоційно орієнтованою звуковими подачами, що дозволить захоплююче прослуховувати за допомогою KZ ZSX композиції більшості музичних жанрів. Бас відтворюється щільно, об'ємно, енергійно, попутно надихаючи різноманітністю текстур та належними швидкісними показниками; СЧ звучать чисто, вагомо і експресивно, зберігаючи потрібні злитість і детальність, тоді як ВЧ відіграються дзвінко, іскристо і протяжно, примудряючись при цьому не дратувати слух різкими субтонами. На завершення слід згадати про масштабну і коректно організовану стереопанораму, де звукові образи розташовуються на своїх місцях, без висування вперед або тяжіння до фонової локалізації.

Характеристики

Відгуки Knowledge Zenith ZSX Mic Black

95% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено