Всі магазини працюють за зміненим графіком
Відкрито новий салон у Івано-Франківську, вул. Шевченка, 6
Каталог товарів
roundview roundview roundview roundview roundview roundview roundview
Код 13526
 • Навушники Noble Audio Falcon Pro

  Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
 • Саундмаг рекомендує
  Фірмовий застосунок
  3 випромінювача в чаші
  SBC, AAC та aptX кодеки
 • Немає в наявності
 • Підберіть гідний аналог зі  схожих моделей
Тест мікрофона New

Ми підготували для Вас тест мікрофона пристрою. Це точно допоможе Вам зробити правильний вибір.

В приміщенні

Тест мікрофону в приміщенні

На вулиці

Тест мікрофону на вулиці

Особливості
 • Ми з усією відповідальністю рекомендуємо цей продукт завдяки його явним конкурентним перевагам

 • Фірмовий застосунок для більшого комфорту та максимального розкриття можливостей навушників

 • 3 випромінювача в кожній чаші дозволяє кожному діапазону виділити окремий випомінювач для більш якісного відтворення звуку. Мультидрайверна система дозволяє створити необхідний звуковий тиск для щільного на насиченого звуку.

 • SBC, AAC та aptX кодеки забезпечують менш зжатий та більш якісний бездротовий звук

Noble Audio Falcon Pro - аудіофільскі TWS-навушники гібридного типу. Завдяки точному звуковому тюнінгу (by John Moulton) навушники, незважаючи на свій TWS-формат, задовольнять музичні запити навіть вимогливих слухачів. Підтримують бездротову зарядку (кейс). Можуть управлятися спеціальною програмою Noble Sound Suite.

В ролі матеріалу виготовлення корпусів навушників універсального компонування виступив переважно матовий пластик, хоча металеві деталі також присутні. Саме з алюмінію виконані виразні рифлені фейсплейти, пофарбовані у відтінок синього. Варто відзначити, що, незважаючи на дещо збільшені габарити, навушники носяться досить комфортно, і причина тому – їх обтічні, довгасті корпуси. Схема управління функціоналом цього разу вже представлена ​​тач-панелями, розташованими під фейсплейтами. Самі сенсори досить чутливі, розпізнають вони тільки тапи, тому користуватися ними в цілому зручно. Крім тач-панелей, верхня грань чаші навушника має акуратний світлодіод, що радує око помірно яскравим помаранчевим сяйвом.

Noble Audio Falcon Pro оснащені DSP-процесорами QUALCOMM QCC3040, що працюють за технологією Блютуз 5-го покоління (v.5.2). У числі підтримуваних кодеків не тільки звичні SBC і AAC, а й більш перспективний aptX. Завдяки підтримці aptX-протоколу, lossless-файли при передачі проходять меншу компресію, тим самим зберігаючи кращі роздільну здатність та деталізацію. Важливо згадати і про оснащення навушників новими мікрофонами, які можуть не тільки якісно передавати месседж користувача співрозмовникам, але і "озвучувати" зовнішній світ, коли ввімкнена функція Hear-through. На окрему увагу заслуговують зразкові результати автономності девайса: повний заряд навушникових акумуляторів забезпечує аж до 10-ти годин аудіо, тоді як заряду кейса вистачить ще на 3 робочих сеанси. До слова, кейс підтримує бездротову зарядку стандарту Qi, що не може не радувати.

Усередині кожного навушника розташовано по три випромінювача: два арматурних драйвера SRDD від Knowles, а також динамік діаметром 6-мм з 3-х шаровою мембраною, покритою титановим напиленням. Підібрана схема випромінювачів, доповнена їх професійним тюнінгом, забезпечує високоякісне збалансоване звучання, властиве, як правило, вже дротовим IEM-ам аудіофільского позиціонування. Бас, будучи помірно акцентованим, звучить щільно, окреслено і енергійно; середні частоти відтворюються чисто і тембристо, попутно демонструючи відмінну роздільну здатність, тоді як ВЧ відіграються дзвінко, детально і експресивно, радуючи до того ж помірним акцентуванням та вивіреної атакою. Завершує розповідь про аудіопотенціал Noble Audio Falcon Pro їх простора, структурована стереопанорама, яка дозволяє повноцінно розкрити потенціал складних інструментальних композицій.

Характеристики

Відгуки Noble Audio Falcon Pro

100% рекомендують цей товар

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено