Каталог товарів

Soundmag - перший салон персонального аудіо України з 2014 року

У Soundmag ми пропонуємо найбільший в Україні асортимент персонального аудіо: навушники і плеєри, підсилювачі і ЦАП, звукові карти та програвачі вінілу.

Ми працюємо 7 днів на тиждень, приймаємо оплату в кредит, продаємо подарункові сертифікати і доставляємо товар не тільки по всій Україні, а й по всьому світі. Крім того, при Soundmag працює перший салон персонального аудіо в Києві, Дніпрі, Одесі та Івано-Франківську. Ви зможете послухати весь представлений в ньому асортимент техніки.

Intro Image
  • 20000+ Покупцям ми підібрали навушники
  • 117+ Пар навушників, яких немає ні у кого в Україні
  • 100+ Популярних брендів навушників, плеєрів

Історія Soundmag

Ідея Soundmag зародилась завдяки одній історії. Історії подарунка

Це сталось 9 квітня 2011 року, коли на День народження я отримав навушники Beyerdynamic. Ледь розпакував коробку, я отримав подарунок до плеєра і включив вічну Over The Hills And Far Away від Led Zeppelin. Відчуття були такі, немов до цього я слухав бліду подобу цієї пісні. Але зараз заграла саме вона, справжня.

Коли гості розійшлись, я влаштувався у кріслі та почав випробовувати нові навушники. В той вечір я заново відкрив для себе звучання давно знайомих композицій. Раніше я вважав, що я знаю їх напам’ять.
Виявилось, що ні. Нові навушники відкрили нотки та нюанси, про наявність яких я навіть не здогадувався.

Ця подія підштовхнула мене відкрити Soundmag — магазин і салон для тих, хто цінує якісний звук. Для тих, хто бажає знову відкрити для себе музику та насолоджуватися звуком, який задумали в студії.

Intro Image
Soundmag
Налаштування збережено