Каталог товарів

 Гуртовим та корпоративним клієнтам

 

Soundmag надійний постачальник та професіонал у сфері аудіо.

Про справжнє ставлення компанії до клієнтів і рівень професіоналізму можуть сказати лише клієнти. Вибравши постачальника, слід ретельно вивчити його ділову репутацію. Наша репутація підтверджується сотнями позитивних відгуків у мережі.

 

Для корпоративних клієнтів ми пропонуємо:

 

• Гнучке ціноутворення

• Професійний підбір обладнання

• Оперативну обробку та доставлення замовлення.

 Якщо у вас є корпоративне замовлення – пишіть на пошту sales@soundmag.ua

Soundmag - офіційний представник та імпортер низки виробників аудіо продукції.

Наша цель – зробити доступну якісну аудіо продукцію популярною та доступною для кожного. За 11 років роботи ми пройшли шлях від компанії з 1 людини до лідера ринку персонального аудіо України. За ці роки ми обрали якісні бренди, якими ми пишаємося. Запрошуємо до співпраці роздрібні компанії. Готові довести, що якісний аудіо продукт доступний кожному.

Ми є офіційним представником в Україні наступних брендів:

 

• Noble Audio – культовий виробник IEM зі США. Якщо говорити про топ сегмент, Noble – перші у списку. Для найвибагливіших і найдосвідченіших слуг.

 

• Knowledge Zenith (KZ) – революціонери у галузі виробництва навушників. Перші, хто зробив мультидрайверні навушники доступними кожному. Законодавці мод та тенденцій ринку.

 

• Shanling – А-бренд серед виробників аудіо плеєрів та навушників. Це стильні пристрої обтічної форми з високою якістю складання та неповторним звуковим акцентом. Продукція Shanling відома у всьому світі та заслужено має високий попит.

 

• S.M.S.L – найбільший виробник ЦАП та підсилювачів, є виробником для низки інших брендів по всьому світу. Заслужену славу отримав завдяки високій якості та функціоналу за помірну плату.

• Kinera / Queen of Audio – нішевий виробник навушників для поціновувачів високоякісного звуку. Продукція відрізняється кастомним дизайном та унікальним звуковим тюнінгом усіх навушників, від кількох десятків доларів до топових моделей Hi-End рівня. Більшість моделей збираються та тюнінгуються вручну.

• Ugreen – «народний» виробник аудіо-кабелів та аксесуарів, без яких важко уявити життя меломана.

 

• ZMF – навушники ручної роботи преміального сегмента, що виробляються виключно в США. Їхній творець - Zach Mehrbach, відомий на весь світ серед вимогливих аудіофілів. ZMF це нішевий продукт для тих, хто хоче дійсно особливі навушники.

 

• iFi – культовий англійський виробник hi-fi аудіопристроїв, володар багатьох престижних нагород. У кожній деталі пристроїв відчувається філософія якості та практичності.

 

Список виробників не повний.

 

З питань співробітництва звертайтесь на пошту b2b@soundmag.ua

 

If you want to represent your brand in Ukraine, please contact us via mail b2b@soundmag.ua 

Soundmag
Налаштування збережено