Каталог товарів

Публічна оферта компанії «Саундмаг»

Преамбула

Шановний клієнте! Звертаємо Вашу увагу на те, що будь-яке використання сайту www.soundmag.ua та відвідування мережі салонів «Саундмаг» є Вашою беззаперечною згодою з усіма умовами даної публічної оферти та прирівнюється до підписання договору обома сторонами. Дана публічна оферта є обов'язковою до виконання сторонами. У разі Вашої незгоди з умовами цієї публічної оферти, будь ласка, утримайтеся від використання сайту www.soundmag.ua, відвідування мережі салонів «Саундмаг» та послуг компанії «Саундмаг».

ВИЗНАЧЕННЯ І ТЕРМІНИ:

1. Сайт – цифрова вітрина, що належить Власнику сайту та має адресу в мережі Інтернет www.soundmag.ua, за допомогою якої Користувач має можливість здійснити купівлю бажаного товару.

2. Користувач (ВИ) - фізична особа, резидент України, яка досягла 18-річного віку, має повну дієздатність, використовує даний сайт та/або його окремі інструменти, погодилася з умовами Публічної оферти та виконала всі її умови, описані нижче.

3. Покупець – Користувач, який здійснив замовлення на сайті www.soundmag.ua або у мережі роздрібних магазинів www.soundmag.ua,

4. Адміністрація сайту – адміністрація компанії «Саундмаг», яка використовує веб-сайт www.soundmag.ua та торгову марку "Soundmag" на законних підставах.

5. Продавець – юридична особа або фізична особа-підприємець, яка розміщує на Сайті інформацію про товари та послуги, які можна замовити. Продавцем може бути як Адміністрація, так і будь-яка інша особа, якій Адміністрація надала право на розміщення відомостей про товар та/або послуги на підставі договорів. Найменування Продавця вказується в документах на передачу товару Покупцю (акт прийому-передачі, видаткова накладна, товарний чек, фіскальний чек тощо, що підтверджують факт передачі товару Покупцю).

6. Товар – товари, послуги, інші матеріальні та нематеріальні об'єкти, інформація про які розміщена на Сайті, а також консультації по телефону, роздрібних магазинах та всіх каналах зв'язку (пошта, месенджери, соціальні мережі, форуми).

7. Мережа салонів «Саундмаг» - роздрібні магазини компанії «Саундмаг», юридична особа або фізична особа-підприємець, яка реалізує товари та послуги за згодою Адміністрації.

8. Замовлення – звернення Користувача через Сайт та/або за допомогою замовлення через кошик, форму зворотного зв'язку або дзвінка на гарячу лінію до Продавця, або звернення до роздрібного магазину www.soundmag.ua або застосування будь-яких інших каналів зв'язку (електронна пошта, профільні форуми, соціальні мережі) з проханням здійснити замовлення товару, а також сукупність товарів, зазначених у замовленні Користувача. Замовлення вважається підтвердженим після підтвердження консультантом компанії Саундмаг телефонним дзвінком або електронним листом.

9. Платник – особа, яка здійснює оплату замовлення Користувача.

10. Одержувач – особа, зазначена Платником у формі замовлення як особа та уповноважена Платником отримати товар. Якщо інше не зазначено у формі Замовлення, Одержувачем є Платник.

11. Пропозиція – відомості про товар, розміщені Продавцем на Сайті, які включають інформацію про товар, його ціну, способи оплати та доставки, інформацію про знижки та акційні пропозиції на товар, а також інші умови замовлення товару. Умови пропозицій, розміщених на Сайті, встановлюються Продавцем. Пропозиція є інформацією щодо можливих умов замовлення товару.

12. Сторони – Продавець, Покупець, Користувач.
 

1. ПРЕДМЕТ І УМОВИ УГОДИ

1.1. Ця Угода регулює порядок доступу Користувача до інформації, що розміщується на Сайті, порядок використання Сайту, можливість передачі таких товарів Користувачеві, а також надання послуг з обробки Замовлення, консультації, доставки, повернення та обмін товару на умовах оферти, якщо це не суперечить Законам України.

1.2. Ця Угода є публічною офертою. Використовуючи матеріали, інструменти Сайту та послуги компанії з обробки замовлень та консультування, Користувач вважається таким, що беззастережно і безумовно приймає (акцептує) цю Угоду. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитись з умовами цієї Угоди до реєстрації на Сайті та/або проставлення символу «галочка» та до звернення до послуг компанії.

1.3. Інформація про товар відображається на сайті www.soundmag.ua та є динамічною. Це означає, що інформація може бути оновлена, змінена та доповнена Адміністрацією будь-якої миті часу без попереднього повідомлення Користувача. Будь-яка інформація про товар Продавця, умови акції, ціну товару та будь-які інші правила надання послуг Продавцем, що відображаються на сайті www.soundmag.ua Адміністрація Сайту в праві змінити в будь-який момент без згоди та попередження Користувача. Інформація про товари носить інформативний характер, Адміністрація сайту не несе відповідальності за достовірність такої інформації і може бути змінена в будь-який момент без попередження Користувача.

Наявність товару на сайті є динамічною і може бути оновлена або змінена будь-якої миті без повідомлення користувача. Адміністрація не несе відповідальності за відсутність товару на складі в момент розміщення замовлення і після його розміщення Користувачем, таке замовлення може бути скасовано в односторонньому порядку. Оплату, яка надходить за непідтверджене замовлення, буде повернуто Покупцю. Оплату за підтверджене замовлення, яке Продавець не може виконати, буде повернено Покупцю. У такому разі Продавець зобов'язаний запропонувати аналог, що є зустрічною офертою і може бути прийнятою Покупцем.

Будь ласка, якщо Ви не погоджуєтесь - утримайтеся від використання Сайту компанії «Саундмаг».

Адміністрація не несе відповідальності за збережені в кеші браузера Покупця застарілі дані про вартість товару, наявність, характеристики а також всіх сторінок Сайту. Адміністрація Сайту має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Зміни набирають чинності з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті www.soundmag.ua

1.4. Цей договір може бути укладений право- та дієздатним Користувачем, який досяг 14 років, з урахуванням особливостей, передбачених главою 4 Цивільного Кодексу України. Приймаючи умови договору, Ви підтверджуєте свою право- та дієздатність, приймаєте на себе зобов'язання, що виникають в результаті використання сайту www.soundmag.ua та укладення цього договору.

1.5. Оферта вважається прийнятою Продавцем, якщо Продавець здійснив дії, що свідчать про прийняття оферти Користувача, а саме: фактично відвантажив товар, розпочав надання послуг відповідно до умов, передбачених офертою Користувача, надав рахунок на оплату замовлених товарів.

1.6. Продавець має право запропонувати замовити товар на інших умовах після отримання замовлення Користувача. У такому разі ця пропозиція вважається зустрічною офертою і має бути прийнята Користувачем. Прийняттям зустрічної оферти вважається фактичне отримання Користувачем та/або Одержувачем товару за умов, передбачених зустрічною офертою. Продавець має право відкликати зустрічну оферту до моменту одержання товару Покупцем.

1.7. Узгодженням усіх істотних умов Сторонами є оплата та/або фактичне одержання товару Покупцем, а також відвантаження товару Продавцем.

1.8. Сторони погоджуються, що направлення Продавцем та/або Адміністрацією сайту будь-яких повідомлень про наявність товару, прийняття замовлення, строки доставки товару, його ціну, умови та форми оплати, статус та/або зміни статусу замовлення тощо, відправлених Продавцем та/або Адміністрацією сайту за допомогою електронної пошти, sms-повідомлень, за допомогою телефонії є виключно повідомленням Покупця про отримання оферти Продавцем і не може свідчити про її акцептування Продавцем.

1.9. Доставка товару здійснюється компанією «Нова Пошта» шляхом самовивезення з відділень «Нової Пошти», адресною доставкою кур'єром або самостійним вивезенням товару клієнтом з роздрібного магазину мережі компанії «Саундмаг». Термін доставки від 1 до 7 днів з моменту підтвердження замовлення. Підтвердженим замовленням слід вважати замовлення, яке було передано на доставку або самовивіз співробітником компанії. Інші терміни доставки можливі за згодою Продавця та Покупця в індивідуальному порядку.

Якщо у населеному пункті не представлено відділення компанії перевізника або роздрібного магазину Продавця, Користувач має право вибрати для доставки найближчий населений пункт, в якому представлено відділення компанії перевізника або Продавця. Доставка та оплата замовленого Користувачем товару здійснюється відповідно до умов оплати та доставки, з якими можна ознайомитись за посиланням https://soundmag.ua/page/payments-and-delivery/

Адреси відділень компанії перевізника можна побачити на офіційному сайті компанії "Нова пошта".

Продавець не здійснює доставку на окуповані території України (АРК, території Луганської та Донецької областей), а також на інші населені пункти, які не забезпечені відділеннями компанією перевізником. Користувачі погоджуються з тим, що вартість товарів/послуг Продавця, розміщених на сайті Продавцем, може збільшуватись без попереднього повідомлення.

1.10. Моментом отримання товару Одержувачем підписання Одержувачем документа, що підтверджує факт прийняття замовленого Користувачем товару (товарно-транспортна накладна, акт приймання-передачі, декларація на пересилання, товарно-транспортна накладна тощо) або фактичне отримання Одержувачем Товару та вчинення ним дій, що свідчать про ухвалення товару. Перед відправкою товар перевіряється та страхується на повну або часткову вартість. При отриманні товару Одержувач зобов'язується перевірити товар на наявність пошкоджень, а також наявність комплекту необхідних документів (товарний чек, гарантійний талон, і у разі проблем на місці пред'явити претензії до служби доставки або Продавця. Продавець не несе відповідальності за дії компанії перевізника).

1.11. При прийнятті (акцептуванні) оферти Продавця Користувач надає згоду на отримання інформації про товар через дистанційний зв'язок. Проставлений підпис на документах, що підтверджують отримання товару та/або фактичне отримання товару, означає, що Одержувач отримав усі необхідні відомості (інформацію) про товар до моменту його отримання та погоджується з ними.
 

2. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

2.1. Як Користувач Сайту, Ви гарантуєте не вдаватися до будь-яких дій, що порушують законодавство України, норм міжнародного права та дій, які можуть порушити нормальне функціонування Сайту.

2.2. Користувач зобов'язаний своєчасно проінформувати Адміністрацію Сайту про несанкціонований доступ до особистої сторінки Користувача третіми особами. Для інформування користувач повинен звернутися до Служби підтримки за координатами, вказаними на Сайті.

2.3. Користувач надає свою згоду на використання та обробку персональних даних Користувача відповідно до чинного законодавства України.

2.4. Приймаючи умови Угоди, Користувач також підтверджує, що ознайомлений і згоден з Політикою конфіденційності Сайту, а також з умовами цієї Угоди.

2.5. Приймаючи умови Угоди користувача, Користувач підтверджує, що він є право- та дієздатним, а також що у нього відсутні будь-які обмеження в дієздатності.

2.6. Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні суперечити вимогам законодавства України та загальноприйнятих норм моралі та етики.

2.7. Відповідальність за грошові перекази, які здійснюють Платники, повністю лежить на банках та платіжних системах, послугами яких вирішує скористатися Користувач. Продавець не бере на себе відповідальність за дії процесингових центрів (оплата в режимі онлайн через Visa/Mastercard, «купити в кредит»).

2.8. Власник сайту не несе відповідальності за працездатність обладнання, на якому розміщено Сайт, доступність Сайту, роботу каналів передачі даних та інші технічні засоби для здійснення Користувачами доступу до Сайту.

2.9. Продавець не несе відповідальності за дії Перевізника, у тому числі за терміни перевезення компанією перевізником, а також за збереження цілісності доставки.

2.10. Відповідальність Продавця за зміни умов замовлення товару обмежується правом Одержувача (Користувач, Платник) відмовитися від замовлення товару та вимагати повернення сплачених за нього коштів (якщо вони сплачені).

2.11. Користувач відповідає за достовірність даних, зазначених у формі Замовлення. У разі, якщо некоректна, неточна та/або неправильна вказівка даних у Замовленні призвела до додаткових витрат Продавця, пов'язаних з доставкою товару за невірною адресою або видачу товару невірному Одержувачу, всі пов'язані з цим збитки та витрати покладаються на Користувача. Продавець має право утримувати суму таких збитків або витрат із сум, сплачених Платником як оплата товару. Користувач зобов'язаний надати себе всю необхідну інформацію для здійснення електронної угоди.

2.12 Покупець фактом купівлі товару, що підтверджується документально, погоджується на умови гарантійного обслуговування, зазначені у гарантійному талоні.

2.13 Продавець не несе відповідальності за ремонт, який не передбачений гарантійними зобов'язаннями, включаючи після гарантійний ремонт та наявність комплектуючих.

2.14 Гарантія на товари встановлюється у гарантійному талоні або товарному чеку, від 1 місяця до 60, залежно від товару.

2.15 Користувач оформляючи замовлення, ознайомлений з габаритами продукції та технічними характеристиками з офіційних джерел, у тому числі сайтів виробників.

2.16 Параметри товарів на сайті www.soundmag.ua мають ознайомлювальний та суб'єктивний характер, точна та повна інформація про продукти розміщена на офіційних сайтах виробників.

 

3. ІНШІ УМОВИ

3.1. Користувач має право призначити Одержувачем замовленого товару третю особу. У цьому випадку Одержувач зобов'язаний вказати у формі Замовлення дані, необхідні для ідентифікації Одержувача та доставки товару. На відносини сторін, у разі, поширюються положення ст. 636 Цивільного Кодексу України.

3.2. Усі можливі суперечки та протиріччя, що виникають між Сторонами в рамках цієї Угоди, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України виключно за місцем реєстрації Власника сайту. Визнання судом будь-якого положення цієї Угоди недійсною не скасовує дію Угоди в іншій частині та не знімає з Користувача Сайту зобов'язань, прийнятих під час реєстрації.

3.3. Користувач погоджується з тим, що після проходження процедури реєстрації на Сайті, Адміністрація сайту та/або Продавець надсилатиме на електронну адресу Користувачів листи та/або повідомлення, у тому числі рекламного характеру. Разом з цим Сайт зобов'язується не передавати електронну адресу, а також будь-які інші відомості про Користувачів третім особам. Користувач має право відмовитися від такого розсилання самостійно.

3.4. Вказуючи номер мобільного телефону або адресу електронної пошти у формах на сайті, Користувач автоматично погоджується отримувати повідомлення від Сайту, зокрема рекламного характеру. У разі виникнення наміру зупинити розсилку такого роду, Користувач повинен звернутися до технічної підтримки Сайту.

3.5. Користувачу забороняється розміщувати контент користувача, заборонений чинним законодавством та/або суперечить морально-етичним нормам спільноти. Також забороняється давати зовнішні посилання у коментарях сайту.

3.6. Здійснюючи Замовлення на Сайті або в роздрібному магазині мережі «Саундмаг», Користувач добровільно надає свою згоду Адміністрації сайту на збирання та обробку (накопичення, зберігання, адаптацію, поновлення, використання, розповсюдження, знищення) зазначених ним даних, а саме: прізвище, ім'я, по батькові, електронна пошта, телефон, адреса, з метою забезпечення відносин у сфері купівлі-продажу, відносин у сфері захисту прав споживачів, у сфері рекламних та маркетингових досліджень, а також дає свою згоду на передачу (розповсюдження) його даних перевізникам, транспортно-експедиторським та кур'єрським організаціям, іншим третім особам (без обмеження) на розсуд Адміністрації сайту. Це положення діє протягом 5 років з моменту оформлення останнього замовлення на сайті. Користуючись Сайтом, здійснюючи дзвінки на телефони, вказані на сайті, Користувач дає право Адміністрації на запис дзвінка з метою контролю якості та інших цілей, які не заборонені Законом України.

Відвідуючи роздрібний магазин мережі «Саундмаг», користувач дає згоду на аудіо та відеозапис.

Адміністрація за згодою Покупця має право зберігати та використовувати на свій розсуд дзвінки покупців, запис відео камер з мережі магазинів «Саундмаг».

3.7. Продавець надає безкоштовні публічні послуги з консультування та підбору аудіо та іншої апаратури, але має право відмовити в обслуговуванні, якщо:

- покупець грубо порушує загальноприйняті норми поведінки та порушує громадський порядок;

- має брудний, неохайний зовнішній вигляд відвідувача, різкий неприємний запах;

- наявність підозри, що відвідувач перебуває під впливом алкогольних чи наркотичних речовин;

- неадекватна поведінка відвідувача: агресивність, хамство, грубість стосовно оточуючих;

- поява на території магазину з алкогольними напоями чи їжею;

- наявність у відвідувача відкритих ран, мікротравм на тілі;

- ураження шкірного покриву;

- наявність видимих ознак захворювань нігтів, шкіри (висип, плями, лущення) голови, тіла, рук, ніг або волосся і споживач не може надати довідку від медустанови про відсутність загрози заразних захворювань;

- наявність у клієнта явних ознак вірусного захворювання.

3.8. У мережі магазинів компанії «Саундмаг» представлені товари, які можна протестувати, але Продавець має право відмовити у такій послузі на свій розсуд. Повідомлення "можна послухати в салоні" на сторінці товару є інформаційним полем та не гарантує такої можливості для відвідувача.

3.9. Сайт компанії «Саундмаг» www.soundmag.ua використовує cookie файли та інші технології, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий досвід користувача. Використовуючи сайт, ви погоджуєтесь з їх використанням автоматично. Докладніше про Політику конфіденційності та технологію cookie можна знайти на сторінці Політики конфідинційності.

Администрация сайта – администрация компании «Саундмаг» использующая веб сайт www.soundmag.ua и торговую марку "Soundmag" на законных основаниях.

Источник: h
Soundmag
Налаштування збережено