Всі магазини працюють за зміненим графіком
Відкрито новий салон у Івано-Франківську, вул. Шевченка, 6
Каталог товарів
Код 4865
  • ЦАП та підсилювач S.M.S.L Q5 Pro Black

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
  • Немає в наявності
  • Підберіть гідний аналог зі  схожих моделей
Опис
S.M.S.L Q5 PRO – інтегральний підсилювач для поличної акустики, обладнаний ЦАП, з різноманітністю вхідних цифрових роз'ємів. За помірні кошти користувач отримує технологічний пристрій з розширеним функціоналом, спокійним органічним дизайном і міцним металевим корпусом, що працюють як з аудіоджерелами, так і в режимі зовнішньої USB звукової карти для ПК.
Технічні особливості
В основі схеми, що відповідає за обробку звуку, лежить з'єднання ЦАП (CS5341) з підсилювачем TAS534A, що забезпечує дискретизацію аж до 24 біт/192 кГц (оптичний та коаксіальний входи) та 24 біт/96 кГц при підключенні як USB аудіоінтерфейс. Крім AUX, USB, оптичного (Toslink) і коаксіального входів, комбайн має дві пари комбінованих виходів для акустики (можна підключати як кабель з конекторами, так і намотувати із зачищеним закінченням) і виходом на зовнішній активний сабвуфер. Управління девайсом здійснюється комплектним пультом дистанційного керування, клавішею живлення, що перемикає одинарним натисканням тип цифрового входу, і ручкою-энкодером регулювання гучності, яка після разового натиску відкриває розділ зміни значень НЧ та ВЧ. Усі маніпуляції з налаштуваннями, а також базова інформація показується на яскравому та контрастному монохромному дисплеї з підсвічуванням.
Звучання
S.M.S.L Q5 PRO можливо, без жодних сумнівів, назвати базовим hi-fi пристроєм, що знайомить потенційного аудіофіла з початковим рівнем сприйняття якісного звуку. Даний підсилювач відтворює аудіоконтент відносно чисто, з непоганою детальністю і дуже широкою, правильно структурованою сценою. Бас відігрується щільно та розбірливо, СЧ – ясні, виразні та тембрально пофарбовані, високочастотний діапазон звучить світло та дзвінко, без сипкості та тенденції до виділення зі звукової панорами пристрою. Вслухаючись уважно у процес відтворення, досвідчений аудіофіл може відзначити певну втрату мікродинаміки та характерну тенденцію до спрощення звуку, але ці “похибки” притаманні більшості підсилювачів обраного цінового сегмента.
Комплект
Поряд з головним пристроєм, в коробці покупець виявить досить мініатюрний пульт дистанційного керування з корпусом з алюмінію, блок живлення, кабель USB для підключення до ПК і перехідник з азійської вилки на європейську. Безсумнівно, S.M.S.L Q5 PRO заслуговує на увагу вимогливого до якості звуку меломана, оскільки має досить широкий спектр застосування, належні апаратні складові та приємний дизайн у поєднанні з добротним металевим виконанням корпусу. Попри вартість бл. 150 у. е., отримуємо гідний продуманий аудіокомбайн із достатнім ресурсом конкурентоспроможності у класі.
Характеристики

Відгуки S.M.S.L Q5 Pro Black

100% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено