Каталог товарів
Код 14586

Shanling UA1 Pro – портативний ЦАП / підсилювач, який прийшов на заміну популярному UA1. На відміну від моделі без індексу "Pro", новий девайс отримав ЦАП ESS ES9219C, що дозволило зробити звучання більш чистим, а також знизити рівень шумів. Поставляється в комплекті з перехідником на комп'ютерний USB-порт.

Незважаючи на свою демократичну вартість, пристрій і виглядає, і виготовлений дуже якісно. Корпуси ЦАПа та USB type-C конектора виконані з алюмінію, єднальний кабель – покритий тканинним шаром, який за запевненням виробника ефективно протистоїть електромагнітним завадам, викликаним бездротовими мережами. На окрему увагу заслуговує ромбовидна форма корпусу UA1 Pro, завдяки якій при підключенні до ПК (потрібно завантажити драйвер з оф. сайту) девайс правильно лягає на поверхню столу, не дряпаючи її та не бовтаючись в повітрі.

Серцем цифро-аналогового тракту виступив продуктивний чип ESS ES9219C (32 біт / 384 кГц, DSD256 OS), який слугує і ЦАПом, і підсилювачем одночасно. Потужність підсилювального тракту – 80 мВт / 32 Ом, чого достатньо для органічної кооперації донгла з безліччю IEM-ів та багатьма повнорозмірними навушниками. Важливо згадати і про фірмовий безкоштовний додаток Shanling Music, яке дозволить гнучко налаштувати параметри аудіовідтворення.

Shanling UA1 Pro відрізняється насиченим, динамічним звучанням з близькою до нейтральної "температурою" тональної гами та акуратним акцентом на макроконтрастах. Крім того, варто відзначити простору, чітко організовану стереопанораму, а також доречне підкреслення баса і ВЧ, в результаті чого композиції відіграються більш емоційно. До слова, бас звучить об'ємно, фактурно і енергійно, середина – чисто та мелодійно, тоді як ВЧ відтворюються дзвінко і зернисто. Примітно, що в посередньо записаних треках верхи можуть сприйматися різкуватими, – особливо, при прослуховуванні UA1 Pro в парі з "яскравими" навушниками.

Характеристики

Відгуки ЦАП та підсилювач Shanling UA1 Pro Black

100% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено