Каталог товарів
Код 13764
  • ЦАП та підсилювач Shanling UA2 Black

    0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
  •  
     
  • Немає в наявності
  • Підберіть гідний аналог зі  схожих моделей

Shanling UA2 – портативний ЦАП із підсилювачем. Відрізняється збалансованим звучанням, лаконічним дизайном та стабільною функціональністю. Поставляється у комплекті з перехідником на комп'ютерний USB, що значно розширює сфери його застосування.

У ролі матеріалу виготовлення корпусу девайсу виступив алюміній з матовою обробкою, пофарбований у фірмовий чорний колір. Якість виготовлення – передбачувано висока, адже Shanling вже давно славиться цим аспектом. Що ж до габаритів продукту, то тут знову-таки картина вельми сприятлива: ЦАП не назвеш ані великим, ані мініатюрним, а тому його зручно використовувати як у стаціонарному, так і в мобільному сценаріях. Набір інтерфейсів підключення представлений портом USB type-C для прийому "цифри" та парою навушникових джеків – стандарту 3.5 та 2.5 мм (Balanced). Важливо згадати і про комплектний USB type-C кабель (з обох боків), який порадує користувача не тільки якісними металевими конекторами, але і екранованим тканинним обплетенням, яке ефективно протистоїть високочастотним завадам (наводкам).

Серцем перетворювального тракту Shanling UA2 слугує високопродуктивний мобільний ЦАП ESS9018 Pro з підтримкою PCM 32/768 та DSD 256 (OS). За посилення відповідає ОУ Ricore RT6863, який забезпечує непогану вихідну потужність на рівні 125 мВт/32 Ом для S/E підключення та 195 мВт – для балансного. У плані ж безпосередньо звукових характеристик девайс порадує слухача м'якою, гармонійною подачею з явним ухилом у музичність без особливого спрощення щодо технічності. Бас звучить щільно, тілесно та фактурно; середні частоти відіграються насичено, вагомо та емоційно, попутно зберігаючи необхідну ясність та окресленість; високі частоти (у свою чергу) відтворюються дзвінко, інформативно, але при цьому досить делікатно. Особливий інтерес викликає простора, точно організована стереокартина, яка визнана однією з кращих у своєму класі.

Shanling UA2 сумісний із популярною консоллю Nintendo Switch, а також має опцію налаштування звучання. Для отримання доступу до налаштувань (фільтри ЦАПа, баланс каналів, рівні гейну) користувачеві необхідно встановити безкоштовну програму Eddict Player, доступну для Android OS.

Характеристики

Відгуки ЦАП та підсилювач Shanling UA2 Black

95% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено