Працюємо під час блекауту. Можливі затримки в роботі через відключення світла і тривоги
Каталог товарів
Код 13979

Shanling UP5 – нове покоління флагманського Блютуз-ресивера від іменитого китайського виробника аудіоелектроніки. На відміну від моделі-попередниці, свіжий продукт отримав оновлений ЦАП, 4.4-мм балансний вихід, інформативний OLED-дисплей, підтримку MQA, кращі показники потужності і автономної роботи, а також актуальнішу комплектацію.

Корпус девайса, вагою всього 50 гр., виконаний з шліфованого алюмінію і гартованого скла (2.5D) – традиційних матеріалів виготовлення портатива від Shanling. Варто відзначити вишуканий дизайн пристрою, досягнутий завдяки симбіозу преміальних матеріалів складання, плавних обрисів, строгих відтінків і фірмового елемента управління. До слова, крім усіма улюбленого рифленого регулятора гучності, який відпрацьовує натискання, і кнопки перемикання трекаів, корпус ресивера не має інших органів управління. На окрему увагу заслуговує наявність 0.96 "OLED-дисплея, який відображає найбільш релевантну інформацію. Під дисплеєм знаходиться NFC-майданчик, що забезпечує оперативне сполучення зі смартфоном. Набір інтерфейсів підключення (в свою чергу) представлений тріо навушникових джеків (3.5, 2.5 і 4.4-мм) і портом USB type-C, який знадобиться для відновлення заряду батареї і підключення UP5 до ПК, смартфонам і навіть консолі Nintendo Switch в ролі ЦАП / підсилювача. Примітно, що необхідний для підключення до мобільних девайсів кабель (USB type-C – USB type-C) передбачений комплектацією, знайшлося місце в комплекті і для перехідника на класичний USB type-A.

Незважаючи на компактні габарити, Shanling UP5 отримав найбільш серйозну серед Блютуз-ресиверів апаратну складову. В основі ЦАПо/підсилювального тракту – дует аудіофільских чіпів ES 9219C виробництва ESS Technologies. В обв'язці ЦАПу застосовані не тільки якісні конденсатори, а й пара тактових задаючих генераторів, які, як правило, раніше були прерогативою Hi-Res плеєрів. Крім того, UP5 отримав USB-процесор XMOS XU208, який дозволяє грати Hi-Res файли без стиснення в режимі USB-ЦАПа. Що стосується показників вихідної потужності, то тут ситуація наступна: в режимі подвійного ЦАПа несиметричний вихід видає 112 мВт/32 Ом, тоді як потужність балансної "лінії" становить цілих 240 мВт/32 Ом, що навіть вище, ніж у програвача Shanling M2X. Важливо згадати і про бездротові сервіси, представлених модулем Блютуз 5-го покоління (чіп QCC5120) з підтримкою безлічі кодеків, включаючи новомодні LHDC і AptX HD. Живить всю систему 680 мАг акумулятор, ресурсу якого вистачить на ~15 годин музики при працюючому сингл-енді та ~11 годин – при активному балансі.

Завдяки компонентам високого класу, Shanling UP5 порадує слухача базово аудіофільским звучанням, яке базується на "підфарбованій" манері звуковідтворення та легкому акцентуванні емоційної складової без відчутних втрат технічності та інформативності. І цього разу аудиторії пропонуються швидкісні, об'ємні і енергійні баси, теплі оксамитові тембри і розвинений динамічний малюнок на середніх частотах, а також дзвінкі і детальні верху без надмірної різкості або умисного спрощення задля уникнення надмірно яскравої загальної подачі. Більш того, ресиверу до снаги побудува цілком простору, структуровану стереопанораму, яка дозволить сповна оцінити складні інструментальні композиції. Завершує розповідь про аудіопотенціал пристрою його вміння чисто і насичено передавати голос користувача співрозмовникам під час мобільних розмов, що заслуга нового мікрофона SiSonic HD Microphone.

Характеристики

Відгуки Shanling UP5

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено