Каталог товарів
Код 15210
 • Звукова карта Universal Audio Volt 176

  Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)

Опис Звукова карта Universal Audio Volt 176

Universal Audio Volt 176 - аудіоінтерфейс USB 2.0, 1 вхід/2 виходи, 24 біт/192 кГц, для Mac, ПК, iPad і iPhone, MIDI вхід/вихід, 1 x Type C, вбудований компресор 76, в комплекті USB кабель, кабель USB-C – USB-A, ПЗ

Особливості: 

 • Аудіоінтерфейс USB 2.0 з перетворенням звуку 24 біт/192 кГц, сумісні з Mac, ПК, iPad та iPhone; 
 • Режим вінтажного мікрофонного підсилювача, для запису вокалу та інструментів, використовуючи схему класичного лампового підсилювача UA; 
 • Вбудований компресор 76 додає ясність та міць голосу, гітарі та іншим джерелам, за допомогою аналогової схеми на основі UA1176; 
 • Набір звукового програмного забезпечення, включно з Ableton, Melodyne, Virtual Drummer UJAM, Marshall, Ampeg та іншими; 
 • Шина USB з живленням від сумісних пристроїв; 
 • Фантомне живлення 48 В для конденсаторних мікрофонів; 
 • Прямий моніторинг для запису без затримок; 
 • MIDI-з'єднання з 1 входом/1 виходом; 
 • Кабель USB-C – USB-A в комплекті.

Universal Audio Volt 176 – аудіоінтерфейс для Mac, ПК, iPad та iPhone, забезпечує класичний студійний звук, з режимом Vintage Mic Preamp, компресором 76, програмним забезпеченням у комплекті та стильним дизайном UA.

Universal Audio – провідний виробник професійного обладнання та програмного забезпечення для запису звуку, з гордістю представляє аудіоінтерфейси Volt. Маючи кращу якість звуку у своєму класі, режим вінтажного мікрофонного підсилювача та набір додаткового програмного забезпечення для запису і обробки аудіо, ці абсолютно нові USB-інтерфейси забезпечують класичний студійний звук на Mac, ПК, iPad, та для користувачів iPhone.

Класичний студійний звук де завгодно

Universal Audio створили Volt 176 ​​для співаків, авторів пісень, гітаристів та подкастерів, які хочуть легко записувати аудіо з класичним студійним звуком. Підключіть його напряму до свого Mac, ПК, iPad або iPhone, і Volt 176 ​​просто відобразиться – готовий захопити ваше натхнення з професійним студійним звуком.

Записуйте себе з кращою у своєму класі якістю звуку

Створений командою, яка представила революційний інтерфейс Apollo, Volt 176 ​​забезпечує чудову студійну якість звуку з більшим характером та тональністю, ніж будь-який USB інтерфейс у своєму класі.

Захоплюйте класичний вокал у режимі вінтажного мікрофонного підсилювача

Небагато звуків можуть зрівнятися зі старовинним ламповим підсилювачем Universal Audio 610, який використовувався для запису всіх, від Рея Чарльза до Ван Халена. Volt 176 ​​дає вам багатий, повний звук цього класичного мікрофонного/лінійного/інструментального підсилювача UA, завдяки вбудованій схемі емуляції лампи, ексклюзивної для UA.

Контролюйте піки гучності за допомогою компресії UA

Отримайте "готові до альбому" панч та присутність за допомогою вбудованого компресора 76 – інноваційної аналогової схеми, натхненної класичним компресором 1176 UA. Компресор 76 має три ідеально налаштованих пресету для голосу, гітар, синтезаторів та драм-машин. Просто підключіть, виберіть настройку і грайте.

Надихайтеся ретельно відібраним набором програмного забезпечення

Деякі аудіоінтерфейси надають вам невелику кількість рандомних аудіо додатків. Але не Volt 176. Замість цього Universal Audio зібрали набір важливих інструментів для створення музики, віртуальних інструментів і плагінів з кращих в галузі.

Після реєстрації Volt 176 користувачі можуть завантажити наступні програми для музичного продакшну, через супутній додаток UA Connect.

 • Ableton Live Lite;
 • Softube Marshall Plexi Classic Amp – віртуальний підсилювач, Softube Time & Tone Bundle – комплект з плагінів ділея (ехо), реверберації, дисторшн (перегруз) і мастер-процесора;
 • Celemony Melodyne Essential – обробка голосу і інших звуків;
 • Relab LX480 Essentials – ревербератор;
 • Plugin Alliance – Ampeg SVT-VR Classic – віртуальний підсилювач, Brainworx bx_tuner – тюнер, Brainworx bx_masterdesk Classic – мастер-компресор;
 • UJAM – Virtual Drummer DEEP – віртуальна драм-машина, Virtual Bassist DANDY – віртуальний бас;
 • Spitfire – LABS – комплект віртуальних інструментів.

Легкий вхід, легкий вихід

Volt 176 ​​забезпечує прості аудіо підключення з 1 входом і 2 виходами. Просто підключіть мікрофон або інструмент до передньої панелі. Потім підключіть динаміки або навушники, щоб контролювати звук без затримки. З Volt 176 ​​ви будете творити як професіонал, але швидко.

Підходить для iPad і iPhone

Подорож без нічого? Підключіть Volt 176 ​​до свого iPad або iPhone, і ви зможете легко створювати біти і семпли, записувати репетиції своєї групи і редагувати пісні де завгодно.

Захоплюйте натхнення довгі роки

Завдяки міцній суцільнометалевій конструкції і елегантному дизайну у вінтажному стилі, Volt 176 ​​поліпшує ваш виробничий простір бездоганним стилем, розрахованим на десятиліття.

Характеристики Звукова карта Universal Audio Volt 176

Відгуки Звукова карта Universal Audio Volt 176

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено