Каталог товарів

Анонс нових навушників Sony WF-1000XM4. Неймовірні TWS.

Стаття
11 Червня 2021 3 620
Автор: Юліана Сімонова

Компанія Sony представила нову модель TWS-навушників, під назвою WF-1000XM4. Це четверте покоління їх відомої бездротової лінійки. 

Від попередньої моделі (1000XM3) новинка дуже відрізняється своєю компактністю. І не тільки розмір навушників зменшився, але й сам кейс став меншим майже наполовину. 

Sony WF-1000XM4 підтримують високоякісний бездротовий звук з фірмовою технологією кодування аудіо LDAC та мають поліпшену систему шумопоглинання. Як обіцяє виробник, нова розробка Sony - інтегрований процесор V1 - забезпечує більш якісну шумову фільтрацію. Модель оснащена подвійними високочутливими мікрофонами для виміру шумів. Сприяє шумопоглинанню також спеціальна конструкція навушників та амбушюри Noise Isolation Earbud Tips. При включеному режимі Automatic Wind Noise Reduction навушники самі визначають появу вітру й автоматично заглушують виникаючий шум. Разом з тим, коли потрібно почути своє оточення або поговорити з кимось поблизу, можна використовувати режим об'ємного звуку Quick Attention.

За допомогою алгоритмів Edge-AI технологія DSEE Extreme підвищує роздільну здатність музичних записів в стислих цифрових файлах у режимі реального часу. Технологія відновлює зниклий в результаті стиснення високочастотний сигнал і робить звучання більш насиченим та цілісним. 

Модель Sony WF-1000XM4 також отримала нові 6-міліметрові динаміки зі збільшеним на 20% магнітом та поліпшеною діафрагмою. Навушники сертифіковані Hi-Res Audio. Новинка підтримує Bluetooth 5.2 та кодеки SBC, AAC і LDAC; захищена від вологи й поту за стандартом IPX4 та має тривалий час автономної роботи. З включеним активним шумопоглинанням навушники можуть пропрацювати до 8 годин, при вимкненому шумопоглинанні - до 12 годин, а з підзарядкою від футляра - ще 16 годин. До речі, сам кейс підтримує бездротову зарядку Qi. 

Зовсім скоро модель з'явиться у продажу. Вже можна зробити передзамовлення Sony WF-1000XM4 на нашому сайті.

 

 

Soundmag
Налаштування збережено