Каталог товарів

Анонс новинок Focal Clear MG та Clear MG Professional

Стаття
20 Березня 2021 2 852
Автор: Юліана Сімонова

Французька компанія Focal вирішила порадувати шанувальників одразу двома видатними моделями відкритого типу - Clear MG та Clear MG Professional. 

В цих високоякісних навушниках використовуються ексклюзивні технології Focal, що є результатом передових досліджень в області акустики та майстерності компанії. Давайте подивимося, що ж нам хоче запропонувати цей бренд. 

 

Динаміки моделі Clear MG складаються з унікального магнієвого дифузору - матеріалу, який забезпечує точне та вражаюче відтворення звуку, в результаті якого виходить приголомшливо реальне звучання. 

Focal Clear Mg також можуть похвалитися елегантною обробкою під каштан, зручним шкіряним оголів'ям та амбушюрами з мікрофібри для ще більшого задоволення від прослуховування.

Технічні параметри Clear Mg та Clear Mg Pro дуже схожі. Обидві моделі - це накладні навушники відкритого типу. Динамік отримав 40-мм M-образну магнієву мембрану. При імпедансі 55 Ом новинка демонструє чутливість 104 дБ, КНІ 0,25% і працює в діапазоні 5 Гц - 28 кГц. А яка різниця між їх звучання, це треба перевіряти на власні вуха! Адже характеристики схожі, але налаштування звуку, напевно, дещо інші. Не дарма ж це дві різні моделі! 

 

Focal Clear Mg має коричневий колір м'яких поверхонь оголів'я та амбушурів й золотисте оформлення металевих деталей з «алмазним огранюванням». Коричневий колір переважає й в дизайні кофра. 

Модель з приставкою "Pro" яскравого червоно-чорного кольору. Focal Clear Mg Professional укомплектовані двома кабелями з провідниками з міді OFC калібром 24 AWG. П'ятиметровий кабель, більш зручний для «стаціонарних» умов, отримав роз'єм TRS 6,35 мм. А коротший - 1,2 метра - закінчується 3,5-мм роз'ємом, підходящим для використання з мобільними девайсами, а також з перехідником на 6,35 мм. 

 

Такий самий 1,2 метра провідок має і версія Clear MG, а от відрізняється тут другий кабель: він 3-метровий з 4-контактним роз'ємом XLR. Додатково в комплекті - підставка для навушників Clear Mg, яка підкресле усю красу цих неймовірних навушників! 

Цінова політика - близько 1500 євро за будь-яку з моделей.

 

Soundmag
Налаштування збережено