Каталог товарів

Анонс перших TWS-навушників від Bowers&Wilkins PI5 та PI7!

Стаття
22 Квітня 2021 2 770
Автор: Юліана Сімонова

Ви є прихильником бренду Bowers&Wilkins, а ще ви полюбляєте бездротові навушники? Для вас є прекрасна новина, адже компанія нарешті випустить свої перші TWS-навушники! Та одразу дві моделі - PI5 та PI7.

Після тривалого періоду розробки, Bowers & Wilkins з гордістю випускає два нових продукти. Обидві моделі пропонують всю якість звуку, яку ви звикли очікувати від продукту Bowers & Wilkins. Вона поєднана з широким набором розумних та зручних функцій, винятковою якістю дзвінків та неперевершеним преміум-дизайном.

Флагманська модель PI7 підтримує адаптивну бездротову передачу Qualcomm aptX, що дозволяє передавати музику з високою роздільною здатністю з відповідних потокових служб. Крім того, хоча корпуси PI7 досить компактні, щоб зручно поміщатися у вухах, кожен навушник має специфікацію, надзвичайно близьку до вдосконаленого сучасного динаміка.

У обох чашах розташовано 9,2 мм випромінювач Bowers & Wilkins, що відповідає за середні та низькі частоти, до якого приєднався високочастотний драйвер "збалансованої арматури". Ця конфігурація забезпечує винятковий контроль, чудову динаміку та глибокі, точні баси.

PI7 також має адаптивне шумозаглушення. Ця система ANC поєднана з шістьма мікрофонами - по три в кожному навушнику - для кристально чистої якості звуку під час телефонних дзвінків.

У цих навушниках навіть зарядний кейс розроблений для інтуїтивно зрозумілої та зручної взаємодії з користувачем. Як і слід було очікувати, можна заряджати навушники через бездротову мережу, поки ви в дорозі. А також, компанія вперше пропонує унікальну функцію бездротової ретрансляції звуку через smartcase. Це означає, що ви можете продовжувати використовувати свої PI7 навіть в літаку: просто під'єднайте корпус через роз'єм 3,5 мм безпосередньо до джерела звуку, наприклад розважальної системи в польоті - і вона буде ретранслювати звук прямо на ваші навушники.Від одного заряду новинка здатна пропрацювати протягом 4 годин, а супутній футляр додає ще 16 годин.

Технічні характеристики PI7:

☑️Справжнє 24-бітове аудіоз'єднання, що забезпечує чудову якість звуку

☑️Qualcomm aptX TM

☑️Гібридні навушники

☑️2 випромінювачі в кожній чаші

☑️6 мікрофонів, по 3 у кожному навушнику

☑️Кейс для бездротової зарядки поставляється з Quick Charge

☑️Чохол, що підтримує ретрансляцію аудіо

☑️Адаптивне шумозаглушення, яке автоматично підлаштовується під вашу середу

Модель PI5 - це навушники True Wireless з усіма високоякісними функціями поліпшення звуку, які можна очікувати від продукції Bowers & Wilkins. Крім виняткової якості звучання та якості зв'язку, PI5 забезпечує понад 24 годин автономної роботи, гарантуючи, що ви будете залишатися на зв'язку протягом дня. Це супроводжується наявністю активного шумозаглушення. Також, модель має чохол зі швидкою зарядкою, яка забезпечує до 2 годин автономної роботи від усього лише 15-хвилинної зарядки.

Звичайно, у "молодшого брата" немає можливості робити ретрансляцію, за відсутністю роз'єму 3,5 мм у кейсі. Також, відмінності полягають у драйверах - тут він лише один у кожній чаші. А також, використовується 4 мікрофони - по 2 в одному навушнику.

Особливості моделі PI5:

☑️Технологія TWS+ для високоякісної синхронізації навушників

☑️Qualcomm aptX audio підтримує бездротову передачу для відтворення звуку високої якості

☑️Покращене активне шумозаглушення, 2 вбудованих мікрофони для якісної розмови

☑️Чохол для бездротової зарядки та підтримка швидкої зарядки з 24-годинним часом автономної роботи

☑️Функція, яка надає ще 2 години автономної роботи всього за 15 хвилин зарядки, сумісна з будь-якою бездротовою зарядною станцією

Розумні технології роблять життя з PI7 та PI5 більш зручним. Обидві моделі можна налаштувати через додаток-компаньйон Bowers & Wilkins, який має простий інтерфейс в поєднанні з голосовою підтримкою через Siri або Google Assistant. Кілька вихідних пристроїв можуть бути підключені бездротовою мережею до моделі, що дозволяє користувачеві легко та зручно повторно підключатися до кожного джерела за потреби.

Новинки від Bowers&Wilkins вже зовсім скоро, десь приблизно у травні, з'являться на полицях нашого магазину soundmag.ua, чого ми вже з нетерпінням чекаємо! Орієнтовний прайс на обидві моделі: приблизно 14 000 грн за PI7, та близько 9800 грн за PI5.

 

Soundmag
Налаштування збережено