Каталог товарів

Четверте покоління аудіоінтрфейсів від Focusrite вже в продажу!

08 Вересня 2023 159
Автор: Content Manager

Світова новинка: оновлені версії найпопулярніших у світі аудіоінтерфейсів з серії Focusrite Scarlett вже в наявності в Soundmag.

Дизайн пристроїв залишився практично незмінним, але глянцева передня панель була замінена на матову, тепер вона збирає мене відбитків пальців, і виглядає солідніше та естетичніше. Як і раніше моделі Solo, 2i2 та 4i4 відрізняються між собою кількістю входів та виходів, крім того старша версія має можливість підключення MIDI-обладнання. Комутація з комп"ютером відбувається за допомогою порту USB Type-C. 

Найцікавішим оновленням є наявність в моделях 2і2 та 4i4 автоматичного вирівнювання гейну та захисту від кліпування(перевантаження, коли в мікрофон потрапляють надто гучні звуки). Система аналізує вхідний сигнал з частотою 96 тисяч разів за секунду, і при перевантаженні автоматично вирівнює його. Це сильно спрощує подальшу обробку доріжки на постпродакшені/монтажі. В теорії це дуже крута фіча, яка дуже згодиться ютуберам та подкастерам. На жаль молодша модель Scarlett Solo позбавлена такого функціоналу. Є вбудований лупбек для запису звуку з ПК на доріжку разом із мікрофоном(актуально для стрімерів, для запису туторіалів, летсплеїв і т.д.). Карти повністю сумісні із iPad, iPhone Mac і Windows.

Традиційно крім самих аудіоінтерфейсів були представлені комплекти для звукозапису, які додатково включають повнорозмірні навушники, конденсаторний мікрофон та комутаційний XLR-кабель.

Як завжди, разом з картами йде ліцензійний софт: Ableton Live Lite, і набір різних семплів.

Товари зі статті

Soundmag
Налаштування збережено