Каталог товарів

Флагманські навушники Noble Ronin скоро в Soundmag

01 Серпня 2023 414
Автор: Content Manager

Noble Audio офіційно випустили на ринок нові флагманські IEM: Noble Ronin. Фактично це наступник моделі 2017 року Noble Katana, яка отримала чимало нагород, та позитивних відгуків від світової аудіофільської спільноти. В новинці реалізована трибридна схема випромінювачів - 4 арматурних драйвери Sonion (які відповідають за суб-бас та низькі частоти), 4 арматурних драйвери Knowles (які відповідають за середні частоти - 250-2000 Гц) та 4 електростатичних випромінювача Sonion (високі та надвисокі частоти). 

Корпус Ronin виготовлено з матеріалу на основі природної смоли, виробник не розкриває точний склад. Звуковід традиційно для продуктів Noble досить довгий, для забезпечення надійної посадки та кращої звукоізоляції. В комплекті постачаються 12 пар амбушюр різного розміру, та з різними звуковими характеристиками. 

  

Кабель навушників ексклюзивно для Ronin розробляла компанія Eletech. Це 4-жильний дріт 26AWG, але з досить екзотичною сумішшю позолочених OCC, OCC міді та посрібленої OCC міді з окремою емальованою 7-жильною геометрією Litz. Він дуже легкий, майже без мікрофонного ефекту, і стилістично доповнює навушники. Підключення відбувається за допомогою 2-Pin конекторів з позолоченими контактами. 

  

Традиційно для флагманів Noble Audio, навушники ви отримуєте в ударостійкому кейсі Nanuk 903, в комплекті також йде більш елегантний шкіряний чохол. 

Noble Ronin доступні для попереднього замовлення в інтернет-магазині Soundmag. Поставка очікується приблизно у вересні. Кількість товарів обмежена.

Товари зі статті

Soundmag
Налаштування збережено