Каталог товарів

Найкращий у світі Bluetooth-адаптер iFi GO Pod вже у продажу

09 Жовтня 2023 355
Автор: Content Manager 

Новинка в Soundmag: Bluetooth-адаптер iFi Go Pod вже в наявності! Пристрій, який повністю змінює правила гри на ринку TWS-навушників. По суті це типовий набір модулів, які дозволяють перетворити звичайні IEM-навушники в безпровідні, але в даному випадку все не так просто. iFi Go Pod оснащений чіпсетом Qualcomm QCC5144 та парою висококласних ЦАПів Cirrus Logic MasterHIFI, крім того це перший у світі пристрій, що підтримує Hi-Res 96 кГц/24 біта з кодеками LDAC та Qualcomm Snapdragon Sound Bluetooth, що дозволяє передавати сигнал з максимальною швидкістю LDAC 990 кбіт/с. Такі цифри недоступні для класичних TWS-моделей, що робить iFi Go Pod ідеальним вибором для вимогливих аудіофілів, які бажають перетворити свої преміальні IEM-навушники в безпровідні. 
 


Крім високої якості відтворення музики, компанія iFi подбала і про функціональність новинки. Go Pod має сенсорні панелі для керування відтворенням, вбудовані мікрофони із шумозаглушенням для телефонних дзвінків, а також захист від вологи за стандартом IPX5. Автономність iFi Go Pod на високому рівні: до 7 годин на одному заряді, і до 35 годин із зарядним кейсом. До речі, про кейс: він спеціально розроблений таким чином, щоб вмістити Go Pod разом з навушниками, тому немає потреби кожного разу їх від’єднувати. Стандартний комплект поставки містить два набори вушних дуг: з коннекторами 2-pin та MMCX для підключення навушників. Вага кожної капсули iFi Go Pod лише 12 грам, що сприяє комфортному використання протягом тривалого часу.
 


Новинка вже доступна для замовлення в інтернет-магазині Soundmag. Замовляйте онлайн, або завітайте в один з наших салонів персонального аудіо в Києві, Дніпрі та Одесі, і послухайте iFi Go Pod особисто.
 

 

Товари зі статті

Soundmag
Налаштування збережено