Каталог товарів

Огляд навушників KZ X Crinacle CRN (ZEX Pro). Народні трибриди

Огляд
05 Грудня 2022 362
Автор: Anastasia Nikolaeva

Інтро

На тесті популярні дротові навушники KZ X Crinacle CRN, вони ж – Knowledge Zenith ZEX Pro. Постійні читачі знають, що моє ставлення до продукції Knowledge Zenith є дещо іронічним, впродовж всього часу я написала тільки один огляд про модель цієї компанії, це були вдалі і вкрай доступні IEM EDX Pro. Іноді бренду дійсно вдається зробити гарний звук за копійки, іноді – ні. Подивимося, як покажуть себе перші тридрайверні трибриди від KZ, що об'єднали динамік 10 мм, електрет 6.8 мм та арматурний випромінювач 30095. Налаштування АЧХ проводилося в колаборації з блогером Crinacle, це виглядає обнадійливо. І заявлена ціна навушників складає усього $37. Тепер усі бажаючі зможуть безкровно спробувати, як же ж грають ті самі електрети. Антикризова пропозиція – на жаль, актуальна в наших реаліях. Але чи вартує ця річ уваги? Думки в мережі розділилися, час з'ясувати, хто має рацію.

Одразу попереджаю, що я не експерт в ультрабюджетному сегменті, для мене це скоріше розвага, експеримент, ну або, принаймні, відпочинок від складних оглядів, яких останнім часом підозріло багато. Але обіцяю, що буду тестувати модель уважно. До справи.

Комплектація

Почнемо з того, що KZ X Crinacle CRN та KZ ZEX Pro – це ідентичні за звучанням навушники, різниця між якими полягає у відсутності логотипу "Crinacle". Якщо раптом вас зацікавило питання щодо цих інформативних назв.

Отже, модель постачається в маленькій квадратній коробочці, на якій перераховані основні характеристики. У комплекті ми отримуємо 3 пари силіконових насадок та доволі зручний плоский кабель з посрібленої міді. Штекер – 3.5 несиметричний, стандарт конекторів – 0.75 QDC. Гарнітура з кнопкою дозволяє відповідати на дзвінки та керувати відтворенням. Шкода, що провід небалансний, але я вдячна і за те, що він змінний. Акустично його рівень, в принципі, відповідає класу навушників.

 Knowledge Zenith ZEX Pro упаковка

 Knowledge Zenith ZEX Pro комплектація

Візуальні враження

Дизайн у KZ X Crinacle CRN, на подив, приємний та стильний, до нього претензій немає. Прозорі шелли виготовлені з медичної смоли, а фейсплейти – з цинкового сплаву авіаційного класу, також вони мають лазерне гравіювання радієм. Доступні два варіанти кольору: Black та Rose Gold. Корпуси мають середній розмір та легку вагу, їхня анатомічна форма та довгі металеві звуководи забезпечують відмінну зручну посадку та цілком непогану шумоізоляцію. Збірка міцна, хоч і не ідеальна, місця стиків панелей все ж таки помітні. Зате двопінові вилочки кабеля тримаються щільно. Загалом, виглядає модель красиво та акуратно. Як мінімум, з точки зору зовнішнього оформлення, можна сміливо брати її для подарунка. Це прекрасний результат, враховуючи цінник.

 Knowledge Zenith ZEX Pro драйвери

 Knowledge Zenith ZEX Pro дизайн

Характеристики і сумісність

 • Діапазон частот: від 20 Гц до 40 кГц;
 • Чутливість: 104 дБ;
 • Імпеданс: 25 Ом.

За частоткою маємо повноцінний Hi-Res, виробник цим дуже пишається. До потужності джерела KZ X Crinacle CRN не вибагливі, можна слухати їх і з мобільним ЦАПом, і з Bluetooth-ресивером, і просто зі смартфоном. Хіба що перехід на балансне підключення в окремих випадках може дати приріст якості.

Звук ( + Questyle QPM, iBasso DX170, iFi Go Bar и FiiO BTR7)

Знайомитись із черговими навушниками від Knowledge Zenith – це як розпаковувати кіндер-сюрприз. Іноді їхній звук раптово радує, іноді - гірко розчаровує. В даному випадку я отримала, мабуть, щось середнє. Але оскільки моделі цієї цінової категорії беруть, як правило, люди з обмеженим бюджетом, я не буду занадто суворою у своїй оцінці.
Почерк у KZ X Crinacle CRN світлий, сухуватий, аналітичний та стриманий. Спокійний темперамент робить його універсальнішим, ніж у типових бюджетних гібридів, але, з іншого боку, розважального ефекту тут менше.

І, як і будь-які KZ, ці навушники мають низку виражених плюсів і мінусів. З позитивного - тепла тембральна гама, адекватна за масштабом уявна сцена, загальна гладенькість і навіть повітряність, хороше розділення інструментів, початкова проробка партій другого плану, достовірність середніх та високих частот, нейтральність та легкість, жанрова всеїдність. Головні недоліки: різкі та колючі ВЧ, нестача мідбасу, посередня глибина саба. Також у мене є питання до об’єму, загальна картина видається пласкуватою, зі слабкою швидкістю та динамікою, їй хотілося б додати енергійності, повноти, рельєфного різноманіття текстур. Але, знову ж таки, все залежить від ваших уподобань, для ретельного вислуховування нюансів запису така відстороненість може бути доречною.

Як бачите, перед нами доволі смакові навушники. Аудіофілам, чутливим до яскравості, слід ставитися до їх купівлі з обережністю. Втім, коли я згадую про вартість... Якщо людина переходить із простіших пристроїв, тут її однозначно вразять прозорість, контроль та насиченість. А досвідченим естетам треба дивитися на дорожчі варіанти. Старших конкурентів KZ X Crinacle CRN не переграють, але у своєму класі займають місце заслужено.

По частотах. Баси пружні та хльосткі, зовсім не стомлюючі. Мід прибраний, а от саб акцентований, він подається щільно та окреслено, навіть із певним тактильним відгуком. Але на НЧ хотілося б додати маси та артикуляції. Глибина тут компромісна, ритмічний малюнок лише намічений. Фанатам розкотистості та оксамитовості низів може бути недостатньо.

Середина рівна, нейтральна, стримана. Деталізація хороша, розділення партій чітке, мелодія подається чесно та гладенько, в цьому однозначно перевага моделі. Тембри барвисті та впізнавані, не найнатуральніші, але приємні, без холодної хірургічної стерильності. Сцена не рекордна, однак прийнятна, хоча завширшки вона краща, ніж у глибину, тож особливої тривимірності не очікуйте. І, як я вже писала, на СЧ не вистачає ваги, природної тілесності.

Високі частоти підкреслені, дзвінкі та іскристі. Вони також легковагові, іноді я помічала шипіння, але за таку ціну це не дивно. З живими композиціями навушники справляються нормально, володіючи гнучкістю атак і гідною прозорістю. Але знов зазначу - агресія в цій частині діапазону може різати слух ВЧфобам.

 Knowledge Zenith ZEX Pro огляд

Підсумки

Що я можу сказати? Якщо ви хочете без великих витрат спробувати Hi-Fi трибриди з електретними випромінювачами, модель KZ X Crinacle CRN є цікавим претендентом. Я не рекомендую брати ці IEM без прослуховування, вони все ж мають смаковий почерк, але, погодьтеся, це регулярно буває і в дорожчих сегментах. У всякому разі, свої гроші вони цілком відпрацьовують, поєднуючи комфортну посадку, красивий дизайн і непогану роздільну здатність звуку. Власна аудиторія у них точно збереться. Всім Hi-Res, товариство.

 

Товари зі статті

 

САЛОН ПЕРСОНАЛЬНОГО АУДИО SOUNDMAG.UA

В салоне можно послушать и оценить все товары в наличии и получить профессиональную консультацию. Загляните к нам. Будем рады Вам помочь! 

 • Телефоны:

  (067) 691-74-96

  (093) 170-29-14

  (050) 711-84-96

  (044) 353-00-21

  График работы операторов:

  Пн - Пт 10:00 - 20:00

  Сб - Вс 11:00 - 18:00

 • Адрес салона:

  вул. Верхний Вал, 4А (цоколь)

  Доступно 1 паркоместо (№ 56)

  График работы салона:

  Пн - Пт 10:00 - 20:00

  Сб - Вс 10:00 - 18:00

 • Напишите нам:

  Skype:Soundmag.com.ua

  Консультация по товару: [email protected]

  Сервис, гарантия, предложения: [email protected]

  Тел. сервиса: (066) 418-19-11

Как пройти к саолну Soundmag в Киеве:

схема проезда
1. Проходим через Житний ринок (ст. м. Контрактовая Площадь) через ресторан "Файна Фамилия" 
схема проезда
2. Идем прямо около 100 метров до первой арки из красного гранита, заходим в арку.
схема проезда
3. Вход в наш салон с правой стороны на выходе из арки в цоколе. 
 • Телефоны:

  (099) 245-50-10

  (068) 828-02-01

  График работы операторов:

  Пн - Пт 10:00 - 20:00

  Сб - Вс: 10:00 - 18:00

 • Адрес салона:

  ул. Владимира Вернадского 19/21 

  График работы салона:

  Пн - Пт 10:00 - 20:00

  Сб - Вс: 10:00 - 18:00

 • Напишите нам:

  Skype:Soundmag.com.ua

  Каонсультация по товару: [email protected]

  Сервис, гарантия, предложения: [email protected]

  Тел. сервиса: (066) 418-19-11

Как пройти к салону Soundmag в Днепре:

схема проезда
 • Телефоны:

  (067) 691-74-96

  (093) 170-29-14

  График работы операторов:

  Вт - Пт 11:00 - 19:00

  Сб 11:00 - 18:00

  Вс - Пн Выходные

 • Адрес салона:

  ул. Канатная, 16

  График работы салона:

  Вт - Пт 11:00 - 19:00

  Сб 11:00 - 18:00

  Вс - Пн Выходные

 • Напишите нам:

  Skype:Soundmag.com.ua

  Консультация по товару: [email protected]

  Сервис, гарантия, предложения: [email protected]

  Тел. сервиса: (066) 418-19-11
схема проезда
 • Телефоны:

  (067) 691-74-96

  (093) 170-29-14

  График работы операторов:

  Пн - Пт 10:00 - 20:00

  Сб - Вс 10:00 - 18:00

 • Адрес салона:

  ул. Шевченка, 6

  График работы салона:

  Пн - Пт 11:00 - 19:00

  Сб - Вс выходные

 • Напишите нам:

  Skype:Soundmag.com.ua

  Консультация по товару: [email protected]

  Сервис, гарантия, предложения: [email protected]

  Тел. сервиса: (066) 418-19-11
схема проезда
 
Soundmag
Налаштування збережено