Працюємо під час блекауту. Можливі затримки в роботі через відключення світла і тривоги
Каталог товарів

Огляд TWS-навушників JBL Wave 200 TWS. Здивували?

Огляд
28 Жовтня 2022 214
Автор: Andriy Chyzhov

Інтро

Якщо ви пам’ятаєте ті часи, коли ми носили захисні маски в соціально значущих місцях, то, мабуть, і зможете пригадати, скільки дискомфорту приносила “співпраця” цих масок і дротових навушників. Саме тоді я почав помалу залишати навушники вдома, і, з рештою, одного разу збагнув, що майже не слухаю музику ніде, окрім як удома. Це мене частково злякало, адже музика була важливим аспектом моєї дійсності, який приносив багато користі та емоцій. Тому я вирішив спробувати ТВС на постійній основі – до того слухав “безпровід” тільки, коли готував огляди. Та і більшість протестованих моделей мені чимось та не підходили: то ціна висока, то конект “крихкий”, то комфорт кульгає. Аж ось нарешті мені до рук потрапив девайс, який остаточно змусив задуматися про плавний перехід на TWS. Тож, друзі, зустрічаймо JBL Wave 200 TWS. Чи залишу я їх у себе і чи рекомендуватиму до придбання, читаймо далі.

Комплектація

Отут вже і починаються сюрпризи. До того ж, приємні. Всередині цікавої кольорової упаковки Ви знайдете самі навушники, фірмовий помаранчевий USB-кабель з пласким профілем для підзарядки, а також набір додаткових силіконових амбушюр. В чому ж таки сюрприз? А в тому, що амбушюри вклали доволі якісні, замінювати їх на якісь сторонні зовсім немає сенсу. До речі, я не згадав про формат USB-кабелю. Авжеж, це type-C – епоха micro-USB лишилася в минулому.

JBL Wave 200 TWSкомплект

Дизайн. Матеріали. Ергономіка

Зовні модель виглядає досить симпатично: перш за все, це пов’язано з вибраним форм-фактором самих навушників, які мають очевидну схожість з Apple Airpods Pro. Зарядний кейс, в свою чергу, хоч і виготовлений з недорогого напівглянцевого пластику, виглядає теж вельми цікаво: усе завдяки поєднанню пластику двох відтінків сірого (існує і білий варіант). Що ж стосується безпосередньо навушників, то вони теж виготовлені з пластику – матового з глянцевими вставками.

JBL Wave 200 TWSогляд
Форма і габарити навушників, як і “їхньої оселі”, доволі вдалі: користуватися ними загалом комфортно, хоча, можливо, знайдуться і ті, кому навушники не підійдуть, адже ультракомпактними їх не назвеш. Особисто в мене явних претензій стосовно зручності експлуатації девайсу не виникло, іноді, правда, хотілося більш впевненого “зчеплення” зі слуховою порожниною. На завершення розділу хотілося б відмітити, що футляр теж не приготував жодних сюрпризів: всередині все тримається міцно, відчутних люфтів кришки немає, хоча клацати нею для заспокоєння нервів я би не радив).

Електроніка. Підключення. Конект

Як правило, апаратне оснащення бюджетних TWS-ів не заслуговує особливою уваги, однак про JBL Wave 200 TWS так не скажеш. Саме цей момент і похитнув мою віру в те, що ці навушники поїдуть назад до Києва). А справа в тому, що Хвиля №200 оперативно підключається та чудово тримає зв’язок зі смартфоном, в мене жодного разу не виникало обривів, якими так люблять “потішити” користувача дешеві бездротові моделі суто китайського походження. До ПК герої огляду теж під'єдналися без проблем, без усіляких драйверів чи стороннього софту.

На окрему увагу заслуговують сенсори управління дзвінками і музикою: вони чутливі та більш-менш нормальної площі, за тиждень користування девайсом я з ними майже потоваришував. До слова, 1 дотик – пауза/плей композиції або прийом/відхилення дзвінка; подвійний – трек уперед; потрійний – трек назад; керування гучністю – дістаємо смартфон).

Що стосується автономної роботи девайсу, то тут все теж на належному рівні: власного заряду вухам вистачить на 5 годин Вашого улюбленого аудіоконтенту; енергоресурсу зарядного футляру – ще на 15 годин музики. Згідно з моїми спостереженнями, заявленим виробником характеристикам можна сміливо довіряти, адже за тиждень користування я підзаряджав футляр лише одного разу.

На сам кінець про невелику ложку дьогтю – як же без неї. JBL Wave 200 TWS не підтримують новомодних aptX та LDAC кодеків – доведеться з цим Вам миритися. Як на мене, основні сценарії використання девайсу + його вартість цих Нi-Res нововведень не потребують, хоча, можливо, знайдуться і ті, для кого це критично.