Каталог товарів

Попереднє замовлення на ЦАП/підсилювач iFi Diablo 2

13 Грудня 2023 464
Автор: Content Manager 

Презентований декілька місяців тому портативний ЦАП/підсилювач iFi Diablo 2 одразу наробив чимало шуму на популярних аудіовиставках у Європі. І тому насправді є чимало причин.

До iFi Diablo першого покоління було декілька претензій по дизайну та матеріалах, мовляв, занадто яскравий, та дуже легко збирає подряпини. Для другої генерації шасі повністю переробили. Плавні заокруглені лінії залишилися в минулому, а їм на заміну прийшов брутальний багатогранний корпус з анодованого алюмінію, пофарбований матовою фарбою темно-червоного кольору. Виглядає це справді солідно та ефектно, крім того, ребриста поверхня виконує і дві цілком практичні функції: допомагає розсіювати тепло, та дозволяє змонтувати спеціальні стійки, які йдуть в комплекті, і спрощують використання пристрою в стаціонарному режимі.

Всередині iFi Diablo 2 знаходиться двоядерний чипсет Burr-Brown True Native та модуль Qualcomm QCC518x Bluetooth. Якщо перший відповідає за роботу з усіма можливими форматами аудіо високої якості, в тому числі DSD512, PCM із частотою дискретизації до 768 кГц та повне декодування MQA, і це стандарт для девайса такого рівня, то з другим усе значно цікавіше. Річ у тім, що він підтримує Bluetooth 5.4, і разом з цим кодек aptX Lossless який забезпечує бітрейт до 1200 Кбіт/с, що на 20% перевищує можливості LDAC. Насправді це перший у світі портативний ЦАП/підсилювач з таким функціоналом.

  

У своїх презентаційних матеріалах iFi заявляє, що Diablo 2 стирає межу між портативним та стаціонарним використанням. З одного боку він все ще достатньо компактний та відносно легкий (455 грамів), щоб носити його з собою в рюкзаку. Також є вбудований літій-полімерний акумулятор на 4800mAh, хоча, що цікаво, iFi ніде не декларує бодай якісь цифри автономності, оскільки вони дуже сильно відрізнятимуться залежно від типу навушників та рівня підсилення. На задній панелі доступні два порти USB Type-C, один з яких для передачі даних, а інший для заряджання (тобто ці два процеси можуть відбуватися паралельно).

Окремої згадки заслуговує перемикач Volume Lock, який дозволяє зафіксувати гучність на вибраному рівні, та запобігає випадковому регулюванню під час транспортування в кишені чи рюкзаку. З іншого ж боку можливість підключення зовнішнього джерела живлення iFi iPower 2 та грандіозна максимальна потужність до 5180 мВт на балансному виході при 32 Ом недвозначно натякають на стаціонарне використання. За словами iFi, Diablo 2 здатен розкачати будь-які навушники, доступні на ринку. Універсальність пристрою забезпечується трьома режимами живлення і наявністю перемикача активації функції iEMatch, яка розроблена спеціально для того, щоб усунути шум у високочутливих IEM.

Ентузіасти також вже звернули увагу на перемикач xMEMS на передній панелі. Справді, iFi Diablo 2 підтримує технологію твердотільних мікродинаміків xMEMS, а компанія iFi співпрацює з xMEMS для інтеграції технології у свої продукти. Найближчим часом в блозі Soundmag вийде матеріал, присвячений цій темі.
Наостанок відзначимо багатий комплект поставки новинки. В коробці крім власне iFi Diablo 2 ви знайдете підставки для стаціонарного розміщення пристрою на столі, оптичний адаптер TOSLINK, блок живлення iFi iPower2 5V, чохол iFi iTraveller, перехідник 3,5 мм на 6,3 мм та набір кабелів.

А тепер найкращі новини. iFi Diablo 2 вже в дорозі, і зовсім скоро з'явиться на полицях магазинів Soundmag. Попереднє замовлення доступне на сторінці товару. Поспішайте, кількість обмежена, і на всіх може не вистачити)
 
 

Товари зі статті

Soundmag
Налаштування збережено