Каталог товарів

Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless. Анонс. Експрес-огляд

11 Серпня 2022 1 516
Автор: Content Manager

Загалом

Вже зовсім незабаром (десь в районі 23 серпня) у салонах та інтернет-магазині Soundmag розпочнеться продаж чергового хіта персонального аудіо – Sennheiser Momentum 4 Wireless. Ви справедливо запитаєте: “а чому отак одразу хіт?” А я Вам відповім: “ну по-перше, автономність зросла до вражаючих 60-ти годин, і це із увімкненим ANC; по-друге, нарешті “завезли” повністю сенсорне керування; по-третє, новинка концептуально “переодяглася” і стала sleek and stylish; ну а по-четверте, – це ж Сенхайзер, а вони трохи вміють “робити” звук)”.  П.с. за збереження “кабеля” – окреме дякую. Зацікавилися?, тоді читаймо далі.

Комплектація

Незважаючи на сумнівні тренди, Sennheiser MOMENTUM 4 Wireless має чудову комплектацію. Окрім самих навушників, покупець отримує якісний жорсткий чохол на блискавці, кабелі AUX (2.5 – 3.5 мм) та USB type-C, а також суто мастхевний аксесуар – авіаційний адаптер. Як бачимо, все, що потрібно – в наявності.

Дизайн

Повнорозмірні Моментуми славилися своїм дизайном, який, як Ви зрозуміли, відійшов у небуття. Тепер перед нами абсолютно новий лук: практичний матовий пластик, обтічні обриси, текстильне наголів’я з м’яким наповнювачем і нові, “підпружинені” дужки, які, зі слів виробника, відчутно покращують комфорт використання давайсу. Авжеж не обійшлося і без кольорових варіацій навушників: ринок європи пропонує аж три, скільки буде доступно в Україні – поки що невідомо.

Органи керування

Sennheiser MOMENTUM M3 мав як механічні, так і сенсорні елементи кооперації, тоді як Моментум 4 – переважно сенсорні: чаші реагують на тапи і свайпи, хоча і є 1 апаратна клавіша, за допомогою якою девайс безпосередньо вмикається. Крім того, навушники як і раніше оснащені датчиком орієнтації – коли Ви їх знімаєте, відтворення аудіо автоматично призупиняється. Якщо ця функція не актуальна, її можна вимкнути у фірмовій програмі Smart Control App.

Електроніка

Всередині масивних закритих чаш, працюють оригінальні 42-мм динаміки, встановлені під особливим кутом задля створення нетривіальної стереопанорами, яка неабияк сприяє залученню у процес прослуховування улюблених композицій, який завдяки эмкому акумулятору триватиме аж до 60 годин.

На окрему увагу заслуговує оновлений режим шумозаглушення. Наразі виробник гарантує ще ліпший експіріенс мобільних розмов та прослуховування музики в умовах шумної вулиці або приміщення. До речі, “шумодав” – адаптивний, аспекти його роботи можна налаштувати в уже згаданому застосунку.

Щодо модулю Блютуз, то тут теж без компромісів. MOMENTUM 4 оснащений чіпом 5-го (v.5.2) покоління з підтримкою кодеків SBC, AAC, aptX та aptX adaptive. Даний чіп відрізняється стабільним конектом та мінімальною затримкою (якщо задіяні aptX та aptX adaptive протоколи).

Звучання

Фірмові прецизійні динаміки, доповнені їх тонким тюнінгом, потішать слухача фірмовим збалансованим звуком. Вдало відкалібрована АЧХ, мелодійні тілесні тембри, широке віртуальна сцена з коректним розташування складових, а також загальна енергійність та експресивність подачі не залишать байдужими ані досвідчених меломанів, ані слухачів, які шукають чогось нового, – далекого від масового звуку. У разі ж якщо якийсь аспект звучання комусь не підійде, Smart Control App пропонує гарний ресурс для кастомізації звукової картини. Більш того, опція дротового пдключення перетворить навушники у непоганий інструмент для запису та обробки аудіоматеріалу.

Товари зі статті