Каталог товарів

TWS-новинки від Jabra: Elite 3, Elite 4, Elite 8 Active та Elite 10

09 Жовтня 2023 1 022
Автор: Content Manager 

Сімейство TWS-навушників від датської компанії Jabra поповнилося чотирма новими моделями: Jabra Elite 3Jabra Elite 4, Jabra Elite 8 Active та Jabra Elite 10. 


Молодші продукти Elite 3 і Elite 4 досить схожі між собою. Обидві моделі мають на борту модуль Bluetooth: 5.2, систему активного шумозаглушення, чотири мікрофони для роботи ANC та передачі голосу під час телефонних дзвінків, сенсорне керування та підтримку програмного забезпечення Jabra Sound+. Різниця між ними полягає в кількості підтримуваних кодеків, та можливостях захисту від вологи: Elite 3 сертифікована за стандартом ІР55, тоді як Elite 4 має сертифікацію ІР57.

 З Jabra Elite 8 Active все значно цікавіше. Основною особливістю цих навушників є відповідність військовому стандарту захисту MIL-STD-810h, тест на який включає в себе екстремальні удари, вібрацію, вплив сонячного проміння та перепадів висот та чимало інших жорстких випробувань. За словами Jabra, це найміцніші навушники у світі. Додатковий захист від пилу за стандартом IP6X та повна водонепроникність(їх можна занурювати у воду на глибину до 1.5 метра) роблять Jabra Elite 8 Active ідеальним вибором для любителів спорту та активного відпочинку. Сприяє цьому й неймовірна, як для TWS-навушників автономність: до 14 годин на одному заряді, та до 56 годин разом із комплектним кейсом. 

 Jabra Elite 10 це флагманська модель компінії з підтримкою технологій Dolby Atmos та Dolby Head Tracking. За відтворення відповідає 10-міліметровий динамічний драйвер, за підключення остання версія Bluetooth 5.3, автономність на рівні 8 годин на одному заряді, та до 36 годин з кейсом.

 Всі новинки вже в наявності, та доступні для прослуховування в салонах персонального аудіо Soundmag в Києві, Дніпрі та Одесі(наявність конкретних моделей уточнюйте в менеджерів інтернет-магазину)

Товари зі статті

Soundmag
Налаштування збережено