Каталог товарів

Вакуумні навушники Knowledge Zenith Ling Long: не такі прості, як вам здається

Огляд
01 Травня 2023 372
Автор: Ірина Жданюк

Чим можна здивувати у вакуумних навушниках? Бренд Knowledge Zenith вважає, що потенціал у цієї групи аудіо ще доволі великий, щоб пропонувати нові рішення. Knowledge Zenith Ling Long — свіже поповнення модельного ряду бренду, який майстерно приховав в них кілька приємних сюрпризів. Тому розберемо детально новинку та відкриємо головні фішки цих вакуумних навушників.

Перші враження

 

Знайомство з KZ Ling Long починається з розпакування неприглядної картонної коробки. Вона точно не виділиться на вітрині, адже, як би не малюнок навушників, її можна було б сплутати з іншим товаром. Однак усередині на тебе чекає щось дійсно непередбачуване — дротові навушники поставляються разом з кейсом!

 

За такий бюджет кейс видається приємним бонусом, адже не прийдеться шукати сплутаний клубок KZ Ling Long десь у закутках рюкзака — обережно склав навушники у кейс і не боїшся за їх збереженість. Враховуючи, що у KZ Ling Long кабель не знімний, кейс здатен відіграти важливу роль в терміні їх експлуатації. 

 

Щодо кабелю, то він є фірмовим підписом виробника. Цей впізнаваний елемент є доволі міцним, а розміщення конектора під г-кутом наділяє виріб додатковою міцністю. Конструкція із безкисневої міді гарантує якісну передачу звуку, а плоска форма захищає кабель від сплутування. 

 

Головна фішка зовнішності KZ Ling Long полягає в алюмінієвих чашах. Вони виблискують гладенькими бочками під світлом і подобаються компактними розмірами. Взявши KZ Ling Long в руки згадуються минулі роки з металевими телефонами, коли нічого не вислизує з долонь, а приємна важкість техніки сприймається як щось “дороге”. Особлива естетика KZ Ling Long присутня з перших хвилин їх використання, однак вони приховують дещо більше. 

Особливості дизайну

 

Звичайно хочеться одразу спробувати навушники в дії. Однак, щоб в прямому сенсі розповісти про KZ Ling Long з усіх сторін, варто ще детальніше їх розглянути. Адже виконання цієї моделі дійсно не притаманне бренду Knowledge Zenith. Чаші мають класичний “bullet” дизайн і спочатку можна не звернути увагу на те, що їх конструкція відкрита.

 


Акустичне оформлення KZ Ling Long — ось, що робить їх особливими на ринку. Спинка кожної чаші має отвір, а тому про ці навушники можна говорити як про такі, що формують справжню звукову сцену. Звук у Ling Long реалістичний і не перетягує в якусь конкретну частоту. Тобто KZ Ling Long — це далеко не Xiaomi Piston, які я у студентські роки купляла з тою ж частотою, що і захисну плівку на смартфон. Ці “вакуумки” від Knowledge Zenith можуть вразити своїм звучанням, і саме тому не зовсім прості навушники, як здається.

Як людині в окулярах, мені дуже сподобалась легкість і конструкція KZ Ling Long. Просто вставив у вухо і вже насолоджуєшся плейлистом по дорозі на роботу, жодних додаткових кріплень за вухами не передбачено. Щоб швидко від’єднатися від смартфона не треба робити зайвих рухів, тому тут Ling Long своєю простотою подобаються на всі 100%.

 

Щоб отримати максимальну шумоізоляцію дуже делікатно обирайте насадку. Навушники мають кілька варіантів у комплекті, з якими треба уважно розібратися, адже посадка у такій конструкції вирішує все. KZ Ling Long не повинні тиснути, але й від ступеня щільності сильно залежить і звук, і комфорт. Гладка форма чаш позбавлена ніжок, а тому KZ Ling Long тримаються виключно на тому, як ви їх вставите у вухо. Тим, кого приваблюють більш анатомічні форми чаш варто звернути увагу на інші навушники в модельному ряді KZ. 

Звук

Якщо коротко описати звукову картину KZ Ling Long, то вони підійдуть всім. Так, це сама та модель, яку можна наосліп обирати в інтернет-магазині. І для музики, і для подкастів на Youtube — у KZ Ling Long чудовий запас гучності та збалансована картина аудіо. Звичайно, бас в таких навушниках звично є вираженішим, однак широта інших частот не кульгає, що часто зустрічається в доступних моделях.

 

 

Я це пояснюю і конструктивними особливостями, і професійним тюнінгом від KZ. Вмикаєш якусь підбірку, наприклад топ 100 пісень, і впевнено насолоджуєшся насиченим звуком. З Ling Long можна почути тарілки в ударних, вокальна партія не замилена і не перетиснута. Немає штучності та важких панчів, від яких гудить голова і хочеться швидше вийняти навушники. Тому KZ Ling Long доволі приємно використовувати протягом тривалого часу, наприклад на роботі в офісі чи поки їдеш в громадському транспорті. 

 

Звичайно, для такої цінової категорії важко впоратися з деякими жанрами, адже в складних композиціях струнні інструменти змішуються в один коктейль. Але я не зустрічала людей, які купують вакуумні навушники, щоб слухати System of a Down “як на концерті”. Більшу частину часу Ling Long в мене грали плейлист 2000-х, адже їхній олдскульний кабель і перевірена роками естетика занурили у шкільні роки. Згадалось як зручно йти вулицею, слухати The Black Eyed Peas, не хвилюватися за розряджені навушники та просто кайфувати від мелодії. 

 

Якщо підбити підсумки, то Ling Long заслуговують на увагу навіть тим, що змогли відрізнитися своїм комплектом поставки. Коли деякі виробники смартфонів вже і зарядні пристрої прибрали, то тут Knowledge Zenith навпаки придумали класний і міцний кейс для навушників. Ling Long приємно покласти всередину на м’яке покриття, вільно кинути в сумку та спокійно відправлятися у справах. У студентські роки, проведені в сотнях кілометрах дороги Knowledge Zenith Ling Long стали б для мене улюбленим гаджетом — класний звук для дальньої дороги та приємна вартість, щоб порадувати себе з однієї стипендії.

 

 

Товари зі статті

Soundmag
Налаштування збережено