Каталог товарів

Відкрито попереднє замовлення на Sennheiser Accentum Wireless

26 Вересня 2023 661
Автор: Content Manager 

Компанія Sennheiser анонсувала нову лінійку повнорозмірних безпровідних навушників Sennheiser Accentum Wireless, які позиціонуються як бюджетний варіант флагманських Sennheiser Momentum 4. На відміну від старшої моделі, використовуються простіші матеріали корпусу, а сенсорні панелі для керування відтворенням та основними функціями замінені на фізичні кнопки. 
Проте з електронною начинкою все в порядку. Для підключення доступний модуль Bluetooth 5.2, підтримуються кодеки SBC, AAC, aptX, aptX HD, та можливість коннекту з двома пристроями. За відтворення відповідають 37-міліметрові динаміки, компанія заявляє насичене деталізоване звучання з потужним басом. 

  

Також доступна система активного шумозаглушення з подвійними мікрофонами, та інтелектуальна система аналізу вхідного сигналу. Sennheiser окремо акцентують увагу на режимі приглушення шуму вітру. 
Автономність навушників на високому рівні: до 50 годин на одному заряді. Для повного заряджання через порт USB Type-C необхідно близько трьох годин.

 

Sennheiser Accentum Wireless будуть доступні в чорному та білому кольорах. Попереднє замовлення вже доступне на сторінках інтернет-магазину Soundmag. Новинка в чорному забарвленні очікується в наявності 4 жовтня, білі будуть доступні в листопаді.


 

Товари зі статті

Soundmag
Налаштування збережено