Каталог товарів

Звіт агента Soundmag з Audio Video Show Warsaw 2022. Частина 1

Стаття
11 Листопада 2022 4 476
Автор: Anastasia Nikolaeva

Інтро

Сьогодні уся моя аудіофільська аудиторія вивчить нове слово. Запам'ятовуйте, товариство: слухАвки. Ось так кумедно польською називаються навушники. До чого це я? Справа в тому, що я вирішила поїхати з Кракова до Варшави на захід Audio Video Show 2022, щоб зробити для вас репортаж. Це друга за масштабом в Європі міжнародна виставка музичного обладнання – стаціонарного та портативного, Hi-Fi та Hi-End, дротового та бездротового, від найстаріших гравців ринку та від молодих брендів. Якщо вже я у зв’язку з війною тимчасово мешкаю в Польщі, я не мала права туди не потрапити. Сподіваюся, наступним стане Мюнхен.

Одразу попереджаю, що мої враження про звучання новинок будуть дещо сумбурними, не сприймайте, будь ласка, цю статтю нарівні з моїми оглядами. Це скоріше суб'єктивна розповідь про насичений день в оточенні однодумців, музики та хорошої техніки. Але я дійсно хочу, щоб ви дізналися про цю виставку. До справи.

Вступ. Focal Grande Utopia, юрба та лотерея

Отже, події Warsaw Hi-Fi Show 2022 відбувалися на Національному стадіоні (Stadion Narodowy) у столиці Польщі. Звісно ж, не посеред спортивного майданчика, а в офісних приміщеннях будівлі стадіону. Вже здалеку на вході було видно великі банери з назвою виставки, логотипами брендів Focal та JBL, це втішало. Позитивний знак, що я не заблукала.

Warsaw Hi-Fi Show 2022 стадіон

До речі, хочу насамперед подякувати організаторам шоу. Не все було ідеально, але наповнення виявилося дійсно насиченим, а атмосфера була по-справжньому теплою. Знаєте, коли можна не почуватися самозванцем, що прийшов без запрошення. Мені навіть особливо не завадив мовний бар'єр – більшість присутніх говорили польською, але всі мої співрозмовники без проблем переходили на англійську, це дозволяло вести легкі та адекватні діалоги. Сумуватиму за цим аудіофільським дружнім збіговиськом.

Warsaw Hi-Fi Show 2022 компания

Кожному відвідувачеві виставки, окрім квиточка та пропуску у вигляді паперового браслета, видавали путівник – таку товсту книжку з різною інформацією. Між іншим, в ній перераховані усі виробники аудіо, котрі брали участь в шоу. Довжелезний список. Уявіть собі, який це цінний історичний документ? Через 15 років цікаво буде подивитися, хто з брендів ще живий, а хто – ні.

Warsaw Hi-Fi Show 2022 книга брендів