Каталог товарів

Звіт агента Soundmag з Audio Video Show Warsaw 2022. Частина 2

Стаття
18 Листопада 2022 1 893
Автор: Anastasia Nikolaeva

Інтро

Сьогодні уся моя аудіофільська аудиторія вивчить нове слово. Запам'ятовуйте, товариство: слухАвки. Ось так кумедно польською називаються навушники. До чого це я? Справа в тому, що я вирішила поїхати з Кракова до Варшави на захід Audio Video Show 2022, щоб зробити для вас репортаж. Це друга за масштабом в Європі міжнародна виставка музичного обладнання – стаціонарного та портативного, Hi-Fi та Hi-End, дротового та бездротового, від найстаріших гравців ринку та від молодих брендів. Якщо вже я у зв’язку з війною тимчасово мешкаю в Польщі, я не мала права туди не потрапити. Сподіваюся, наступним стане Мюнхен.

Одразу попереджаю, що мої враження про звучання новинок будуть дещо сумбурними, не сприймайте, будь ласка, цю статтю нарівні з моїми оглядами. Це скоріше суб'єктивна розповідь про насичений день в оточенні однодумців, музики та хорошої техніки. Але я дійсно хочу, щоб ви дізналися про цю виставку. До справи.

Частина 2. Інші новинки зі світу портативного Hi-Fi

Cayin N8 II

Тут у нас головний суперник для Astell&Kern SP3000. Я вже думала про те, що треба б влаштувати їхній поєдинок, коли на стенді Noble мені запропонували послухати навушники саме із цією моделлю. На ловця і плеєр біжить, що ж.

Найспокусливіша риса оновленого флагмана Cayin – наявність подвійного набору ЦАПів ROHM BD34301EKV, котрі вперше застосовуються для портативного Hi-Fi програвача. Ну і другий бонус – повністю збалансована схема, побудована на вакуумних лампах через 2 знамениті подвійні тріоди KORG Nutube 6P1. За вартість $3500 власник отримає багато варіантів подачі: лампове чи транзисторне підсилення, рівні P та P+, класи підсилювача A та AB. Я довго гралася з режимами, але мені все ще сильніше подобається не лампова аналоговість, а технічність Solid State.

Cayin N8 II огляд

В цілому, звук у Cayin N8 II потужний, природній, зібраний, достатньо нейтральний, з теплими натуральними тембрами. При цьому він дуже рельєфний, контрастний, присутній такий буквально тактильний градієнт текстур. Відчувається неймовірно смачна щільність по всьому частотному діапазону. Інструменти окреслені, об'ємні, покращена роздільна здатність дає їм реалістичну голографічність і хорошу деталізацію. Модель працює із мелодією захоплено, енергійно, впевнено. У порівнянні, почерк SP3000 є більш повітряним, кристальним, аналітичним, зосередженим на мікроконтрасті. Мені здалося, що строга технічність і гранична увага до нюансів роблять подачу флагмана Astell трохи дорослішою, але це суб'єктивний висновок.

Навушники та кабелі до них

Друга половина дня на Audio Video Show стала для мене суцільним ланцюжком коротких сеансів прослуховування УСЬОГО.

Я мимохідь оцінила нові Beyerdynamic Xelento Remote 2nd gen, дуже живі за звуком, соковиті і захоплюючі, з атмосферною теплою подачею. Я колись писала огляд про попередню модель у лінійці, і, якщо порівнювати по пам'яті, середина у неї була менш чіткою, краї діапазону – не такими вивіреними та акуратними, їхнє акцентування здавалося ефектним, але злегка грубуватим. Отож, інженери молодці, раптовий лайк від мене.

beyerdynamic xelento 2nd gen огляд

Ще одна новинка, від якої я отримала приємні враження – Focal Bathys. Ключові характеристики: Bluetooth 5.1 з кодеками aptX і aptX Adaptive, активне шумозаглушення, автономність 30 годин, чарівний дизайн решіток на чашах в стилі інших навушників Focal, фірмові алюмінієво-магнієві М-подібні купольні динаміки, трохи перероблені для бездротової моделі, претензійний цінник 800$. Але за звуком, на подив, виріб цілком толковий. Ненав'язлива м'якість, непогана читаємість нюансів, приваблива витонченість. Для тестування там грав легкий джазок, і Bathys справлялися із ним прекрасно. Їхній почерк, звісно, доволі рафінований, і на ВЧ відчувається спрощеність, кодека LDAC не вистачає. Ця модель навряд чи стане моїм фаворитом серед Bluetooth-повнорозмірів, як світлі і детальні Dali IO-6. Але вона однозначно варта уваги.

Focal Bathys огляд

В пошуках пристрою, від якого можна отримати ще одну дозу опромінення, я знайшла стенд Final Audio. Їхні флагманські динамічні однодрайвери A8000 саме мають випромінювачі з берилію. Цінник – $2000. На щастя, не 8000. Сухуваті, яскраві, вкрай детальні, але жорсткі. З плюсів – швидкість та насичена тембральна гама, з мінусів –відведена середина та відверто різкі ВЧ.