Каталог товарів
Код 13301
 • Навушники Whizzer HE01

  0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
 • Змінний кабель
  Зручні та легкі
  Надійна фіксація
  Динамічний випромінювач
 • 2 799 грн 3 330 грн
 • Можна послухати наживо в Дніпрі та Івано-Франківську
Особливості
 • Можливість самостійно замінити кабель у випадку його зносу, чи в цілях апгрейду

 • Навушники мають зручні амбушюри та легкий корпус, що сприяє довготривалому прослуховуванню

 • Навушники надійно фіксуються у вусі, що актуально підчас занять спортом, на сцені чи непосідам

 • Класичний динамічний випромінювач забезпечує густий і хльосткий звук

Whizzer HE01 – оригінальні внутрішньоканальні навушники, які, крім ефектної зовнішності, можуть похвалитися добротним складанням та чистим, музичним звучанням. До того ж, девайс відзначився помірною вартістю. Поставляються у комплекті з якісним балансним кабелем.

Корпуси (чаші) Whizzer HE01 – цікаве поєднання прозорого пластику та благородного металу з вигравіруваним логотипом, прихованого "під склом". Щоб витримати цілісність естетичної композиції, виробник вирішив "позолотити" навіть динамічний випромінювач - у результаті виглядає девайс чудово. Варто відзначити і досить скромні габарити корпусів, завдяки яким навушники підійдуть людям з особливою будовою слухового каналу. До того ж, зручності посадки сприяє розширений набір силіконових амбушюр, які також виглядають дуже симпатично. Що стосується комплектного кабелю, то, по-перше, він теж золотистий, а по-друге, – виконаний із міді високого ступеня очищення 5N OFC. Конектори, що застосовуються, - вилкового типу (2-пін); аудіоджек – прямий, металевий, 3.5 мм; завушини – відсутні.

Усередині чаш встановлено по одному 10-мм динамічному випромінювачу, що отримав цікавий звуковий тюнінг, який точно сподобається як вимогливому меломану, так і аудіофілу-початківцю. Насамперед, йдеться про досягнутий баланс музичності та технічності загальної звукової подачі, що дозволяє розкрити практично повний естетичний потенціал композицій. Бас, будучи акуратно акцентованим, відіграється розбірливо, вагомо та енергійно; середні частоти звучать чисто, природно та інформативно, тоді як ВЧ навушників властиві такі якості, як дзвінкість, окресленість та експресивність. Крім того, верхи порадують слухача правильним дозуванням, що виключає надмірну різкість і свист в області 3-5 кГц. На завершення важливо згадати і про вміння Віззер HE01 будувати масштабну стереопанораму, що добре читається, що заслуга динаміків з широкою діафрагмою, виготовленою з ультралегкого композиту.

Характеристики

Відгуки Навушники Whizzer HE01

93% рекомендують цей товар

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено