Каталог товарів
Код 15371
  • Навушники Whizzer Kylin HE03AL Hybrid In-ear Monitors Earphones

    0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
  • Можна послухати наживо в Києві, Дніпрі та Одесі

Опис Навушники Whizzer Kylin HE03AL Hybrid In-ear Monitors Earphones

Whizzer HE03 Al – гібридні навушники від відомого китайського виробника портативного Hi-Res. Ця модель порадує слухача, який шукає нетривіальне поєднання музичності та технічності звучання. Крім того, продукт обзавівся вишуканим дизайном та добротним комплектом постачання.

Прочитавши індекс "Al", нескладно здогадатися, що чаші нового флагмана виготовлені з алюмінію високої проби, відполірованого майже до дзеркального блиску. Самі чаші, незважаючи на 3-х драйверну схему випромінювачів, вийшли досить компактними, що в поєднанні з їх обтічними обрисами і подовженими звуководами, сприяє комфортній щоденній експлуатації девайса при хорошій шумоізоляції. Що стосується комплектного знімного кабелю, то тут не менш сприятлива картина: профіль виготовлений із класичної міді ступеня очищення 5N, "одягненої" в слухняну силіконову ізоляцію. Варто відзначити і якісну фурнітуру, представлену масивним алюмінієвим джеком стандарту 3.5-мм, металевим дільником та чіпкими 2-пін конекторами з округлою "вилкою".

Усередині кожного навушника поміщені три фірмові драйвери – 10.2-мм динамічний вуфер і пара арматурних твітерів. Примітно, що виробник не заощаджував, а тому укомплектував свій виріб арматурками від Knowles, які раніше добре себе зарекомендували на прикладі Whizzer HE03 першого покоління (без індексу "Al"). У плані безпосередньо звукових характеристик модель запам'ятається слухачеві досить характерною подачею, яка поєднує необхідну мелодійність і емоційність з достатньою технічністю та аналітичністю практично по всьому частотному діапазону. Більше того, навушники вміють "креслити" простору стереопанораму, а також коректно передавати масу та мікроконтрасти звукових образів, що робить їх тією чи іншою мірою жанрово універсальними.

Характеристики Навушники Whizzer Kylin HE03AL Hybrid In-ear Monitors Earphones

Відгуки Навушники Whizzer Kylin HE03AL Hybrid In-ear Monitors Earphones

Аксесуари

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено