Всі магазини працюють за зміненим графіком
Відкрито новий салон у Івано-Франківську, вул. Шевченка, 6
Каталог товарів
roundview roundview roundview roundview roundview roundview roundview
Код 11888
 • Навушники Whizzer TWS-TP1S White

  Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
 • Зручні та легкі
  True Wireless
  Захист від вологи
  SBC, AAC кодеки
  SBC, AAC та aptX кодеки
 •  
   
   
   
   
 • Немає в наявності
 • Підберіть гідний аналог зі  схожих моделей
Тест мікрофона New

Ми підготували для Вас тест мікрофона пристрою. Це точно допоможе Вам зробити правильний вибір.

В приміщенні

Тест мікрофону в приміщенні

На вулиці

Тест мікрофону на вулиці

Особливості
 • Навушники мають зручні амбушюри та легкий корпус, що сприяє довготривалому прослуховуванню

 • TWS це максимальний комфорт та свобода рухів. А також, немає дротів, що завжди ломаються в самий незручний момент

 • Пристрій забезпечений захистом від вологи

 • SBC, AAC кодеки забезпечують менш зжатий та більш якісний бездротовий звук

 • SBC, AAC та aptX кодеки забезпечують менш зжатий та більш якісний бездротовий звук

Whizzer TWS-TP1S White – внутрішньоканальні Truly wireless навушники, що пропонують збалансовані характеристики у контексті демократичної вартості. Ідейний спадкоємець Віззерівського повністю бездротового дебютанта TP1. Зовні TP1s практично повністю успадковують попередників; Відмінністю виступили лише нові колірні рішення, які виглядають більш стильно і трохи менш помітно. Що стосується зручності посадки, то тут спостерігається та сама позитивна картина: чаші чіпко і комфортно розташовуються в слухових каналах - і це незважаючи на їх не найменші габарити. Схема керування аудіо та викликами знову представлена ​​сенсорними майданчиками, розташованими на обох звукових модулях, що розуміють лише тапи.

Варто відзначити, що на відміну від зовнішнього вигляду девайсу, його начинка зазнала значно більше змін: тут Вам і новий Bluetooth-чіп v.5.0 (SBC, AAC), тут Вам і посилені акумулятори, що забезпечують вже до 6 годин активності в режимі безперервного аудіомовлення. У разі повного розряду навушникових батарей на допомогу приходить комплектний кейс, власного заряду якого вистачить ще на 5-6 робочих циклів навушників. До речі, зарядний футляр заповнює свій енергоресурс за допомогою поточного порту USB type-C.

Whizzer TP1s – однодрайверні вакуумні вкладиші, оснащені динамічними випромінювачами діаметром 10 мм із магнітною системою Tesla magnetic flux. Саме установка Тесла-драйверів дозволила досягти потужнішого магнітного поля, що у свою чергу позитивно вплинуло на значення динамічного діапазону та стійкість до спотворень. Крім того, порадував і фірмовий звуковий почерк навушників, що об'єднав щільний, об'ємний і енергійний бас відносно чисту, мелодійну середину і дзвінкі експресивні верхи, практично не схильні до демонстрації зайвої різкості. На завершення слід згадати про гарну пасивну шумоізоляцію моделі, а також про схильність навушників до відігравання композицій з домінуючою ритмікою, хоча й інші музичні жанри звучать цілком належно.

- навушники повноцінно працюють окремо один від одного (як AirPods, лише дешевше); - за рахунок заміни чіпа повністю прибрано фоновий шум навушників під час роботи; - збільшено ємність акумулятора в кожному навушнику (було 55 мАч, стало 80 мАч); - загальний час роботи навушників від зарядного чохла виріс до 36 годин (було 24 години); - моддінг магнітної котушки з 1 Тл до 1.2 Тл, що дозволило збільшити термін роботи навушників від одного заряду); - чутливість навушників збільшилася до 121 дБ за 20 Ом (було 98 дБ за 20 Ом).

Характеристики

Відгуки Whizzer TWS-TP1S White

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено