Каталог товаров

Анонс нових навушників Bang&Olufsen H95. Результат майже столітнього успіху!

Статья
29 Августа 2020 1 036
Автор: Юліана Сімонова
Нещодавно Bang&Olufsen випустили у світ нові повнорозмірні навушники Beoplay H95. Ця подія приурочена до 95-річного ювілею компанії. Цікаво, що вже стартував продаж лімітованої версії продукту: 95 навушників з гравіюванням. Кожні з них - як символ одного року невпинної роботи професіоналів. А от решта почне продаватися з 10 вересня. 

 

Компанія відобразила у своєму творінні весь 95-річний досвід. Ідея полягала в тому, щоб випустити найкращі навушники за всю історію бренду. А чи вдалося їм це, дізнаємося вже зовсім скоро. 

Що цікавого побачимо ми у нових Beoplay H95? 

Окрім вишуканого дизайну та складного корпусу, насамперед отримуємо комфорт. Майстерно виконані з використанням матеріалів преміум-якості, Beoplay H95  забезпечують неперевершену зручну посадку. Розроблені для носіння протягом тривалого часу, ці бездротові навушники повинні бути максимально комфортними, завдяки овальним амбушюрам, м'якій овечій шкіри та еластичній піні з ефектом пам'яті. 

Новинку можна буде складати та носити з собою у спеціальному кейсі, що йде разом з навушниками. Ідеально для мандрівників! 

H95 отримали 40-мм драйвери з титановими діафрагмами й неодимовими магнітними системами. Вони доповнені вбудованим DSP та забезпечені системою активного шумозаглушення. Приймати сигнал будуть за допомогою Bluetooth 5.1 та можуть похвастатися аудіокодеками нового покоління ACC и aptX Adaptive.
 
Режим Hands Free оптимізований завдяки використанню відразу чотирьох мікрофонів, які працюють в режимі формування акустичного променя, з поліпшеною системою шумозаглушення мовного сигналу. Для взаємодії із зовнішнім світом мається режим прозорості. 

 

Новинка отримала регульовану адаптивну вдосконалену систему активного шумозаглушення (ANC). У ній застосовані мікрофони з прямим та зворотнім зв'язком. Регулювання ANC й рівня «прозорості» здійснюється поворотним диском на тильній стороні лівої чашки.
А ось перемикати гучність можна буде за допомогою диску на правій чашці. Також, для управління навушниками передбачені сенсорні кнопки. 
Коштуватиме новинка близько 800$. Вже з нетерпінням чекаємо!

Товары из статьи