Каталог товаров

Анонс нових навушників Devialet Gemini. Перші TWS компанії!

Статья
9 October 2020 573
Автор: Юліана Сімонова

Французька компанія преміум-класу Devialet (можливо, найбільш відома завдяки своїй бездротовій колонці Devialet Phantom Reactor) щойно випустила свої перші справжні True Wireles навушники. Як заявляє виробник, у девайсі використовувалася «архітектура балансу тиску» для досягнення неперевершеної якості звуку.

Навушники мають назву Gemini, та, окрім активного шумозаглушення (ANC), нові вкладиші можуть похвалитися трьома цікавими запатентованими функціями: "Balance Architecture", "Internal Delay Compensation", та "Ear Active Matching". 

Усередині матового пластикового корпусу з сяючою зовнішньою панеллю, розробники реалізували «архітектуру балансу тиску», що, як сказано в описі, дозволяє досягти прекрасної якості звучання. "Balance Architecture" включає в себе «каскадні декомпрессійні камери» для забезпечення постійного оптимального внутрішнього тиску без погіршення шумозаглушення. Крім того, кожна камера покрита спеціальною акустичною сіткою, що запобігає потраплянню зовнішнього шуму в систему.

Ще одна цікава технологія "Ear Active Matching" обіцяє поліпшену передачу сигналу за рахунок регулювання діапазонів частот аудіосигналу в режимі реального часу, інтелектуально адаптуючи звук Gemini для оптимального прослуховування. Це, за словами Devialet, означає припинення втрати якості звуку при різкому повороті голови або постійному регулюванні гучності під час бігу.

 

Також в навушники вбудована функція активної еквалізації, що адаптує якість звучання під конкретні вуха в режимі реального часу. У додатку для смартфонів можна відсканувати вухо і дізнатися, які амбушюри з комплекту підійдуть найкраще саме вам. Крім того, у цьому самому додатку, ви можете додатково налаштувати звук за допомогою шестисмугового еквалайзеру.

Корпуси навушників Gemini захищені від води та пилу. Одного заряду батареї вистачить на 8 годин роботи, а з включеним шумопоглинанням - на 6. А за допомогою комплектного кейса навушники вдасться повністю зарядити ще 3,5 рази. Кейс підтримує як класичну підзарядку за допомогою кабелю зі штекером USB-C, так і бездротову - типу Qi.

Вартість Devialet Gemini в Україні складе близько 400 доларів. Вже скоро стартує передзамовлення навушників на нашому сайті, і ми з нетерпінням чекаємо круту новинку!

В нашому магазині можна оформити попереднє замовлення на новинку.

Товары из статьи