Каталог товаров

Анонс нових навушників Marshall Major IV. Нарешті дочекалися!

Статья
10 October 2020 624
Автор: Юліана Сімонова

Дорогі "Маршаломани", прийшов час радіти, адже вже зовсім скоро вийде у світ четверта генерація легендарних навушників Marshall Major!  Маршал повертається з оновленням свого перевіреного аудіо-девайсу, перевершивши можливості батареї попередньої версії, а також повторивши її чудовий звук.

Новинка має ряд цікавих особливостей, в числі яких: понад три доби автономності та можливість зарядки за допомогою як дротового способу (USB-C), так і бездротового - сумісної зарядки стандарту Qi. Так, нові Мажори зможуть працювати 80 годин без підзарядки, і це вражає. Ця цифра вище, ніж у 90% конкурентів. Більш того, заповнити дефіцит енергії акумулятора Major IV можна і за допомогою смартфона, який підтримує зворотню бездротову зарядку. 

Також, у моделі трохи змінено механізм складання: за рахунок цього в складеному стані навушники стають ще компактнішими, ніж раніше. Та й сам дизайн пристрою став трохи витонченішим. А ще навушники отримали більш м'якенькі амбушюри, що також дуже позитивно позначається на комфорті експлуатації девайсу. 

Як і завжди, Marshall Major IV теж оснащені фірмовим джойстиком, що дозволяє вмикати й вимикати пристрій, перемикати композиції та регулювати гучність. Також, є і стандартний роз'єм 3,5 мм. Причому, його можна використовувати двома способами: підключатися до джерела звуку по кабелю, якщо вбудована батарея сіла; або, якщо девайс підключений до джерела звуку по Bluetooth, можна приєднати до пристрою інші навушники, чи джерела звуку через провідок, і «ділитися» таким чином музикою.

Крім усього іншого, Marshall додали функцію беспровідної зарядки, що достатньо спростило процес зарядження навушників. Тепер за 15 хвилин зарядки девайсу, ви отримуєте 15 годин прослуховування улюбленої музики! Ну це ж просто мрія, чи не так? А якщо враховувати наявність кабелю та 3,5мм-роз'єму, то ви назавжди залишитеся "мобільним", без головної болі про зарядку! 

Реліз Marshall Major IV призначений вже на 14 жовтня, а ціна моделі буде приблизно 150 доларів.

Товары из статьи