Каталог товаров

Анонс нових навушників від Bose: QuietComfort та Sport!

Статья
15 Сентября 2020 676
Автор: Юліана Сімонова

Компанія Bose знову вирішила вийти на конкурентний ринок бездротових навушників з двома новими продуктами. Наразі вони анонсують флагманські навушники з шумопоглинанням QuietComfort, та спортивні навушники Sport Earbuds.

Спортивні навушники, по суті, є наступником SoundSport Free 2017 року. Bose заявляє, що вони створені для комфорту та стабільності навіть при найбільш енергійних та інтенсивних тренуваннях. Крім якості звуку та комфорту, ця компактна і витончена версія обіцяє нові функції, такі як інтуїтивно зрозуміле сенсорне управління. Коротше кажучи, все необхідне для роботи протягом дня.

 

Також, вони мають фірмовий активний еквалайзер з оптимізацією гучності, який автоматично посилює низькі та високі частоти, щоб музика, відео й голос завжди звучали збалансовано на будь-якому рівні прослуховування. А нові насадки StayHear Max щільно закривають вушний канал, що дуже важливо для прослуховування глибоких низьких нот. Звичайно, девайс має захист від вологи за стандартом IPX4. 

Працюватиме пристрій без підзарядки до 5 годин, зарядити навушники повністю можна за 2, години, а сам кейс - за 3. Також, є швидка зарядка, яка дозволить підзарядитися за 15 хвилин на 2 години роботи. Версія Bluetooth 5.0 з підтримкою кодеків SBC и AAC. Вага одного навушника - 13,5 гр. Вийде новинка 29 вересня, за ціною близько 180$. 

 

Таким чином, одним махом Bose намагається перевершити AirPods Pro та навушники Sony 1000XM3 своєю моделлю QuietComfort, а спортивні навушники будуть конкурувати з більш дешевими варіантами, такими як Jabra Elite 75t та Samsung Galaxy Buds Plus. Спортивний варіант не має шумозаглушення. 

А ось у QuietComfort, за словами Bose, ви можете обирати між 11 рівнями шумопоглинання. Можна регулювати режими до повної "прозорості". Завдяки поєднанню запатентованих інновацій в області активного та пасивного шумозаглушення, навушники Bose QuietComfort володіють усіма характеристиками шумопоглинання їх кращих накладних навушників, але тепер без проводів! 

 

Також, у пристрої реалізована нова технологія Active EQ з оптимізацією гучності. Це нововведення автоматично посилює низькі та високі частоти, тому музика, відео чи голос, залишаються стабільно збалансованими - навіть при зміні гучності. 

Що стосується характеристик, то працюватимуть навушники QuietComfort вже близько 6 годин. 

Швиденько підзарядитись можна так само за 15 хвилин. Також, мають вологозахист IPX4. Крім того, вони значно легші - усього 8,5 грамів кожен, а версія Bluetooth - тепер 5.1. 

До слова, у обох моделях присутня функція беспровідної зарядки, за допомогою будь-якого сертифікованого Qi килимка, але його треба докупати окремо. За цю флагманську модель потрібно віддати десь 280$. 

Більше подробиць та порівнянь дізнаємося вже тоді, коли отримаємо новинки та зробимо для вас детальні огляди. А ви чекаєте?

Товары из статьи