Каталог товаров

Анонс нового плеєру Astell&Kern KANN Alpha

Статья
09 Сентября 2020 1 076
Автор: Юліана Сімонова

Компанія Astell&Kern розширила лінійку своїх плеєрів й презентувала новий KANN Alpha. Нова модель отримала 4,1-дюймовий екран і масивний корпус з алюмінію та кераміки. Але, саме головне - це наявність двох балансних виходів: 2,5 мм та Penntaconn 4,4 мм. Якщо 2,5 вже став звичним для Astell&Kern, то 4,4 - це приємна новинка.

Крім того, тут є і класичний вихід - 3,5 мм. Виробник затверджує, що виходи, які не використовуються, повністю відключаються. 

 

 

Технічні характеристики новинки:

✅Два ЦАПи ES9068AS

✅Підтримка 32 біт / 384 кГц, DSD256

✅Bluetooth 5.0

✅2 балансні виходи та 1 класичний 

✅Вихідна напруга 12В - через баланс 

✅Чотирьохядерний процесор

✅Android 9.0

✅LDAC і aptX HD

✅Підтримка MQA й OpenApp

✅Пам'ять - 64 Ггб, розширити можна до 1 Тб

✅Акумулятор - 5 600 мАг

✅Час роботи до 14,5 годин 

✅4,1 - дюймовий дісплей

 

Що стосується дизайну та цікавих функцій, то тут є ось така "плюшка", як у A&Futura SE200: коліщатко регулювання гучності підсвічується світлодіодами, і відтінок підсвітки змінюється в залежності від типу файлу, який програється у даний момент. 

Завдяки інтерфейсу, працюючому на базі Android 9.0 та підтримці Android APK, є доступ до основних сервисів, включаючи Tidal, Spotify, Amazon Music, Apple Music, Deezer, Qobuz, Bandcamp, Audible та TuneIn. 

Компанія Astell&Kern переробила безліч компонентів, оптимізувала друковану плату, а також, мабуть, зменшила резистори та конденсатори в мініатюрі, щоб перетворити потужний вихід KANN в більш компактний та зручний, але при цьому задовольнити навіть "самі ненажерливі" навушники. 

 

Вже чекаємо на цю цікаву новинку! А її вихід намічено на жовтень цього року з цінником близько 1 100 $.

 

Товары из статьи