Каталог товаров

Подарунки для коханих на #valentinesday: потужна мотивація і ціни мінус 30%

Акция
10 Февраля 2020 387
Автор: Станислав Душкевич

День святого Валентина незабаром!
А до повної готовності ще, ой, як далеко!
Але на щастя у вас є «Саундмаг», який приготував гідні подаруночки.
Та не просто подаруночки, а подаруночки з щедрими знижками!
Бо нікому воно таке не треба – бути проклятим (або проклятою) в той день, коли всіми богами наказано зміцнювати відносини між Ч і Ж!

На нашому сайті вас чекає зниження цін на всі типи товарів. Але і всередині кожної цінової категорії можна знайти економні пропозиції.

Ще дуже важлива ідеологічна обізнаність з приводу 14 лютого. Тоді можна усвідомлено святкувати. Святкувати і радіти, що ми живемо зараз, а не за часів розквіту Стародавнього Риму. Там в цей день відбувався якийсь аналог сучасного фесту під назвою Луперкалії (Lupercalia).

І слава Юпітеру, що Луперкалії поступово зійшли нанівець і не потрібно робити кілька дивних речей, які є часткою обов'язкової програми свята:
   1. Чоловікам не треба бігати містом майже голими (в пов'язках  з козячих шкір на стегнах), переслідуючи і лупцюючи жінок.
   2. Жінкам не треба бурхливо радіти з приводу того, що їм дістався удар батогом (зі смужок шкіри того ж жертовного цапа).

Чудово, що ці дикі традиції канули в Лету і Валентинів день позбувся жодного садо-мазо.

Власне, і думки жінок про чоловіків трохи змінилися. Хоча не про всіх чоловіків і не завжди вони приємні.

А чоловіки поступово почали позбавлятися почуття провини за власну поведінку в минулому, але не остаточно, що сприятливо позначається на ступені їх щедрості напередодні 14 лютого.

Хай там що, а в ці дні ще один цікавий персонаж – Купідон – працює не покладаючи рук, вірніше, не випускаючи з рук лук та стріли.

Не покладаючи, нехтуючи сном та відпочинком, пильнують дорогих клієнтів співробітники «Саундмага» в салонах персонального аудіо в Києві, Дніпрі та Одесі.

Товары из статьи