Каталог товаров
Код 19383
 • Акустика Dali Oberon 3 Light Oak (пара)

  0% кредит Монобанк Беспроцентная рассрочка от Монобанка до 4 месяцев (5 платежей). Кредит возможно оформить в корзине на сайте или в магазинах. Бесплатная доставка Бесплатная доставка (не включая наложенный платеж) 0% кредит Приватбанк Беспроцентная рассрочка от Приватбанка до 4 месяцев (5 платежей). Кредит возможно оформить в корзине на сайте при выборе "онлайн оплата" или в магазинах
 •  
   
   
   

Описание Акустика Dali Oberon 3 Light Oak (пара)

Добре інтегрований звук

Dali Oberon 3 почувається як вдома в будь-якій кімнаті. Використовувані нами матеріали та геометрія динаміків спеціально розроблені для досягнення широкої діаграми спрямованості. Ті самі принципи було застосовано в конструкції кросовера, щоб забезпечити добре інтегроване звучання навіть під час прослуховування під значним кутом поза віссю. Додатковою перевагою широкої діаграми спрямованості є значне зниження гармонійних спотворень і дифракції, що спричиняє спотворення частот, - це також є причиною того, що колонки DALI не призначені для встановлення на ніжки.

Новий конус із деревного волокна

В OBERON 3 встановлений той самий 7-дюймовий НЧ-динамік з низькими втратами, що і в OBERON 7. Його було оптимізовано за допомогою нового дифузора з деревно-волокнистою структурою, призначеного для відтворення тонкої середньочастотної і низькочастотної області. Виготовлений із суміші дрібнозернистої паперової маси, посиленої деревними волокнами, НЧ-динамік створює жорстку, але легку конструкцію. У поєднанні з підвісом з низькими втратами і павуком НЧ-динамік OBERON 3 відтворює найдрібніші деталі сигналу без фільтрації і з високою точністю.

Запатентований SMC компанії DALI знижує спотворення

Використання SMC (Soft Magnetic Composite) в OBERON 3 значно знижує механічні спотворення, викликані гістерезисом і вихровими струмами. У результаті магнітна система двигуна значно знижує спотворення третього порядку, що дає змогу OBERON 3 отримувати тривале задоволення від прослуховування, спокійні середні частоти і дивовижну для свого класу детальність.

Поєднання перевірених технологій і функцій

Ультралегкий м'який купольний твітер збільшеного розміру діаметром 29 мм спеціально розробили для серії OBERON, поєднуючи в собі технології, що добре зарекомендували себе, з наявних серій DALI і нові функції. Великий розмір мембрани дає змогу твітеру генерувати вищий звуковий тиск за меншої екскурсії, зводячи рух звукової котушки до контрольованого мінімуму. Передня пластина твітера поблизу купола має геометрію, аналогічну твітерам OPTICON і RUBICON, щоб створити оптимальні умови для роботи м'якого купола. Це забезпечує розширену частотну характеристику, широку дисперсію та низький рівень забарвлення.

Дизайн корпусу - це не просто гарний зовнішній вигляд

Корпус OBERON 3 виготовлено з плити МДФ високої щільності, обробленої на верстатах з ЧПУ і покритої високоякісним вінілом. Виняткова жорсткість конструкції досягається завдяки масивним скобам по всій внутрішній поверхні корпусу, що практично виключає резонанс корпусу. Басові порти в задній частині корпусу оптимізують інтеграцію з приміщенням, використовуючи поверхню задньої стінки для поліпшення відтворення низьких частот. У серії OBERON також представлений новий округлий дизайн передньої решітки для більш легкого і сучасного вигляду.

Характеристики:

 • Частотний діапазон (+/- 3 dB) [Hz]: 47 - 26,000
 • Чутливість (2,83 V/1 m) [дБ]: 87
 • Макс. звуковий тиск: 108 дБ
 • Імпеданс: 6 Ом
 • Частота кросовера: 2,400 Гц
 • Високочастотний динамік: 1 x 29 мм, М'який тканинний купол
 • Низькочастотний динамік: 1 x 177 мм, Дифузор з паперу, армованого деревними волокнами
 • Тип корпусу: Фазоінвертор
 • Частота налаштування фазоінвертора, [Гц]: 49
 • Вхідні клеми: Одна пара клем
 • Магнітне екранування: Ні 

 

Характеристики Акустика Dali Oberon 3 Light Oak (пара)

Отзывы Акустика Dali Oberon 3 Light Oak (пара)

Сравните с похожими моделями

Soundmag
Настройки сохранены