Каталог товаров
Код 17153
  • Беспроводные наушники Sony WF-1000XM5 Black

    0% кредит Монобанк Беспроцентная рассрочка от Монобанка до 4 месяцев (5 платежей). Кредит возможно оформить в корзине на сайте или в магазинах. Бесплатная доставка Бесплатная доставка (не включая наложенный платеж) 0% кредит Приватбанк Беспроцентная рассрочка от Приватбанка до 4 месяцев (5 платежей). Кредит возможно оформить в корзине на сайте при выборе "онлайн оплата" или в магазинах
  •  
     
  • 10 999 грн 12 499 грн
  • Можно послушать вживую в Киеве и Днепре

Описание Беспроводные наушники Sony WF-1000XM5 Black

Sony презентувала нове покоління TWS-навушників WF-1000X. Компанія заявляє, що ця модель пропонує найкраще шумопоглинання на ринку. Інженери вдосконалили систему ANC – для її роботи використовуються два процесори власної розробки (Integrated Processor V2 та HD Noise Cancelling Processor QN2e), шість мікрофонів, а також оновлені амбушури, які відповідають за пасивну звукоізоляцію.

Нові 8.4 мм драйвери Dynamic Driver X мають забезпечити користувачів ще більш насиченим і деталізованим звучанням. Традиційно для топових навушників Sony є підтримка Hi-Res Audio і кодека LDAC. Для з’єднання з джерелами звуку передбачено модуль Bluetooth 5.3. З’явилась підтримка функції відстеження положення голови користувача, втім вона поки працює тільки у зв’язці з Android. Також підтримується одночасне підключення до двох пристроїв, голосові помічники Google Assistant та Alexa, функція Google Fast Pair та інші.

Дизайн WF-1000XM5 не зазнав суттєвих змін, якщо порівнювати з попередником. Навушники стали трохи компактнішими й легшими. Корпус виконано із глянцевого та матового пластику. Заявлений захист від вологи згідно з рейтингом IPX4. Автономність новинки складає до 8 годин без ANC (до 6 годин з ANC). Разом із кейсом, який підтримує бездротову зарядку – до 24 годин. Три хвилини зарядки у кейсі забезпечують до 60 хвилин відтворення музики.

 

Характеристики Беспроводные наушники Sony WF-1000XM5 Black

Отзывы Беспроводные наушники Sony WF-1000XM5 Black

Сравните с похожими моделями

Soundmag
Настройки сохранены