Каталог товаров
Код 10616
  • Микрофон для конференций Beyerdynamic MTS 67/3

    0% кредит Монобанк Беспроцентная рассрочка от Монобанка до 4 месяцев (5 платежей). Кредит возможно оформить в корзине на сайте или в магазинах. Бесплатная доставка Бесплатная доставка (не включая наложенный платеж) 0% кредит Приватбанк Беспроцентная рассрочка от Приватбанка до 4 месяцев (5 платежей). Кредит возможно оформить в корзине на сайте при выборе "онлайн оплата" или в магазинах
  • Нет в наличии
  • Подберите достойный аналог из  похожих моделей

Описание Микрофон для конференций Beyerdynamic MTS 67/3

Beyerdynamic MTS 67/3 – настільний конденсаторний мікрофон для озвучування живого мовлення.

Використовується скрізь, де необхідно посилити мовлення спікера:

  • в конференц-залах;
  • судах та церквах;
  • лекторіях і навчальних аудиторіях;
  • диспетчерських кабінах.

Пристрій оснащений настільним корпусом та гнучким тримачем мікрофону, положення якого можна регулювати. Конденсаторний мікрофонний капсуль забезпечує ясну і чисту передачу голосу з усіма нюансами його тембру та динаміки.

Настільний мікрофон Beyerdynamic MTS 67/3 – простий та інтуїтивно зрозумілий пристрій з мінімалістичною панеллю керування. На ній розміщена кнопка вмк/вимк та індикатор робочого стану. Тонкий та компактний корпус настільної бази мікрофона виготовлений з міцного пластику та забезпечений вентиляційними отворами. Кріплення, за допомогою яких мікрофон фіксується на столі розташовані на тильній стороні бази, проте їх можна не використовувати, щоб не обмежувати мобільність пристрою – за необхідності його можна перенести або пересунути ближче до спікера.

Характеристики Микрофон для конференций Beyerdynamic MTS 67/3

Отзывы Микрофон для конференций Beyerdynamic MTS 67/3

Сравните с похожими моделями

Soundmag
Настройки сохранены