Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 10616
  • Мікрофон Beyerdynamic MTS 67/3

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині. 24 міс. гарантії Два роки офіційної гарантії підтверджує найвищу якість продукції
Опис

Настільний мікрофон Beyerdynamic MTS 67/3 для озвучування розмовної мови.

Використовується скрізь, де необхідно посилити мову спікера:

  • в конференц-залах;
  • судах та церквах;
  • лекторіях та навчальних аудиторіях;
  • диспетчерські кабіни.

Пристрій оснащений настільним корпусом та гнучким утримувачем мікрофона, положення якого можна регулювати. Конденсаторний мікрофонний капсуль забезпечує ясну та чисту передачу голосу з усіма нюансами тембру та динаміки.

Купити настільний мікрофон Beyerdynamic MTS 67/3 в магазині звукового обладнання Музлайн можна в розстрочку або кредит за прийнятною ціною та на вигідних умовах. Ми забезпечуємо швидку безкоштовну доставку замовлень по всій території України та надаємо офіційні гарантії якості.

Настільний мікрофон Beyerdynamic MTS 67/3 - простий та інтуїтивно зрозумілий для користувача пристрій з мінімалістичною панеллю управління. На ній розміщена кнопка вкл/викл та світлодіодна індикація робочого стану. Плоский і компактний корпус настільної бази мікрофона виготовлений із міцного пластику та оснащений вентиляційними отворами. Кріплення, за допомогою яких мікрофон фіксується на столі, розташовані на тильній стороні бази, проте їх можна не використовувати, щоб не обмежувати мобільність пристрою - при необхідності його можна перенести або пересунути ближче до спікера.

Характеристики

Відгуки Beyerdynamic MTS 67/3

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено