Каталог товаров

Анонс навушників Beyerdynamic T1 та T5 третього покоління: щось преміальне!

Статья
02 Сентября 2020 674
Автор: Юліана Сімонова

Всесвітньо відома німецька компанія Beyerdynamic представила третю генерацію навушників T1 та T5, що колись доволі вразили багатьох аудіофілів. Перші T1 особливо запам'яталися тим, що були виготовлені вручну в Німеччині, з використанням високоефективної технології драйверів під назвою «Tesla». Це означало, що ці великі та розкішні повнорозмірні флагманські навушники можливо було легко використовувати вкупі з такими апаратами, як скромний смартфон або портативний цифровий аудіоплеєр. А потім з'явилися обидві моделі другого покоління та продовжили свій успіх. 

А тепер перейдемо до третьої генерації. Як і попередня версія, T1 - навушники відкритого типу, а T5 - закритого. Обидві моделі збираються вручну в Німеччині та оснащені корпусами з анодованого матового алюмінію. Модель T1 має чаші з нержавіючої сталі з вигравіруваним на ній привабливим вирізом, а T5 - такі самі, але з гладким, герметичним корпусом. Навушники мають оновлений стильний дизайн. Однак базова форма, оголов'я та розміри такі ж, як і у всіх інших флагманських моделей компанії за останні кілька років.

 

 

Амбушюри мають круглий розмір, як і завжди, та сумісні з моделями DT Pro. Ключовою відмінністю тут вважається матеріал: у закритих T5 є герметична підкладка із синтетичної шкіри, а у закритих T1  - велюрова, яка м'якше і має меншу щільність, але більш відкрита. Обидва типи прокладок неймовірно зручні, наповнені піною з ефектом пам'яті та взаємозамінні. Вага обох екземплярів -  360 грамів. 

 

Також, привертають увагу преміальні елементи у дизайні навушників. Наприклад, оголів' я зверху покрите смужкою алькантари, яка виглядає так, ніби зійшла з підлокітника літака першого класу. Цінник теж буде достатньо високим, як для цієї компанії - близько 1500-1600 доларів. Дуже цікаво послухати новинки та оцінити їх покращення та потенціал. А ви вже чекаєте?

Товары из статьи