Анонс навушників FiiO EM5. Як приручити дракона?

Статья
10 August 2020 798
Автор: Юліана Сімонова

Що ж, прийшла пора FiiO вражати нас своїми новими навушниками. І цей варіант особливо прийдеться до смаку тим, кому, так чи інакше, не подобаються силіконові амбушюри. 

На початку серпня компанія анонсувала свою останню пару Hi-End вкладишів EM5, з унікальною конструкцією оболонки. Вони мають надзвичайно великі DD-драйвери - 14,2 мм, які покриті берилієм. Все це забезпечує потужний та енергійний звук з високою чіткістю, вражаючими нижніми частотами, більш широкою сценою та видатними можливостями візуалізації.

Диапазон частот становить 10 Гц - 20 кГц. Імпеданс 32 Ом. Чутливість - 109 dB. 

Корпуси надруковано на 3D-принтері, тож вони повинні бути зручними та комфортними. Що стосується дизайну, то він дещо унікальний, не схожий на звичайні продукти Fiio, та навіть на будь-які інші. 

За основу взято концепцію в дусі драконів - міфічних істот, що символізують таїнство самого життя, добро та зло, вічне та те, що проходить. Тепер, аудіофіле, спробуй приручити цього Дракона! 

FiiO EM5 мають 120-сантиметровий нез'ємний кабель Litz з чистого срібла, який складається з 120 жил. У комплекті стандартний штекер на 3,5 мм та два балансні - на 2,5 мм та 4,4 мм. Хоч кабель не знімається, але перехідники міняти можна. 

Також, у коробочці знайдеться 18 пар амбушюр та стильний шкіряний кейс для зберігання навушників. За всю цю красу попросять 300 у.е. Тож, чекаємо з нетерпінням, дуже цікаво буде послухати шалене "гарчання дракона"!

Товары из статьи