Каталог товаров

Анонс портативних колонок JBL: кольорові та хайпові

Статья
07 Сентября 2020 758
Автор: Юліана Сімонова

Компанія JBL нещодавно представила ряд нових продуктів. І серед самого цікавого опинилися портативні колонки Go 3, Clip 4 та Xtreme 3, виконані у новому стилі та уніфікованому дизайні.

Динаміки GO 3 та Clip 4 компактні, поміщаються на долоні. Лицьову сторону обох девайсів прикрашає логотип компанії великого розміру. У Xtreme 3 він також не малий, але трошки менше стосовно її габаритів. Також, усі вони мають обробку з тканого матеріалу, та специальні силіконові "ніжки" знизу, щоб пристрій не ковзав на поверхні від гучної музики. 

Також, виробником заявлений вологозахист за стандартом IP67. Крім того, новинки будуть мати Bluetooth 5.1, а заряджатимуться вони тепер від актуального порту USB-C. Оновлення дійсно вагоме і нові колонки мають бути вельми цікавими. 

 

Модель Go 3 незвичайна тим, що має таку собі мотузку-тримач, яка вмонтована в корпус. Завдяки їй колонку зручно брати та переносити, а також можна кудись повісити: хоч на карабін, хоч на гілку дерева. Грати музику ця манюня буде близько 5 годин без підзарядки, а ось вбудований мікрофон з технологією шумозаглушення здатний забезпечити вам чітке звучання телефонних дзвінків. В асортименті буде аж 8 різних кольорів, тож кожен знайде улюблений для себе. 

Портативна колонка Go 3 повинна вийти у жовтні та коштуватиме близько 40$. 

 

Модель Clip 4 також не оминули кардинальні зміни. І починаються вони з корпусу, який тепер одне ціле зі своїм карабіном. Це зробило пристрій більш надійним та зручним. Засувка теж перероблена й тепер працює помітно м'якше. Динамік також випускатиметься у 8 різних відтінках, а гратиме, як і раніше, до 10 годин. Вихід Clip 4 планується десь на грудень за ціною приблизно 70$.

Модель Xtreme 3 зовнішньо залишилася схожою на попередню версію. Однак, все ж таки є ряд відмінностей, і ось вони які: 

гумові накладки по обох боках зможуть пом'якшити падіння девайсу, а також у виготовленні корпусу використано більше металу замість пластику. Звучання залишається таким же потужним, здебільшого дякуючи чотирьом динамікам та двом випромінювачам JBL Bass. Колонка також має USB-роз'єм для зарядки зовнішніх пристроїв та акумулятор, який забезпечує 15 годин безперервного відтворення музики. 

Вихід девайсу планується у листопаді, коштуватиме портативна акустика близько 350$ та порадує чотирма різними кольорами. 

Разом з вами чекаємо новинки з нетерпінням!

Товары из статьи