Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 13997
  • Аксесуар Audio-Technica AT-XP5/H

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
Опис

Комбінований комплект Audio-Technica AT-XP5/H включає DJ-картридж AT-XP5, попередньо встановлений на універсальному півдюймовому хедшелі AT-HS6BK.

AT-HS6BК має алюмінієвий корпус, який розроблений з розрахунком на мінімізацію виникаючих при роботі вібрацій. Звукознімач оснащений позолоченими контактами підвідних проводів для передачі високоякісного сигналу без втрат.

Картридж AT-XP5 має високу надійність, стійкий до механічних вібрацій і завдяки обтічної форми виглядає дуже сучасно. Блок голки в даній моделі має помітну червону обробку, яка модно контрастує з темним забарвленням решти корпусу.

AT-XP5 має алмазну голку з еліптичним заточуванням, завдяки чому забезпечує точний трекінг і впевнене зчитування звукових доріжок вінілових платівок. Притискна сила для даної моделі звукознімача становить від 2 до 4 г.

Характеристики

Відгуки Audio-Technica AT-XP5/H

Soundmag
Налаштування збережено