Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 13999
  • Аксесуар Audio-Technica AT-XP7/H

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
Опис

Комбінований комплект Audio-Technica AT-XP7/H включає DJ-картридж AT-XP7, попередньо встановлений на універсальному півдюймовому хедшелі AT-HS6BK.

AT-HS6BК має алюмінієвий корпус, який розроблений з розрахунком на мінімізацію виникаючих при роботі вібрацій. Звукознімач оснащений позолоченими контактами підвідних проводів для передачі високоякісного сигналу без втрат.

Картридж AT-XP7 має високу механічну міцність, і добре протистоїть вібраціям і резонансам. AT-XP7 розрахований на притискну силу від 2 до 4 грам. Вихідний рівень становить 6 мВ, тому картридж відмінно поєднується з будь-якими MM-фонокоректорами, як вбудованими, так і зовнішніми.

AT-XP7 оснащений алмазною голкою з еліптичною заточкой, завдяки чому володіє хорошим трекингом і точно зчитує звукові доріжки пластинок. Голка закріплена на легкому, демпфірованному тримачі, виконаному з алюмінію, і володіє невеликою вагою. Відрізняється збалансованим звуком з проробленим НЧ-діапазоном і точною передачею ритму, а також артикульованими середніми частотами.

Характеристики

Відгуки Audio-Technica AT-XP7/H

Soundmag
Налаштування збережено