Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 10274
  • Аксесуар Audio-Technica cartridge AT-VM95SP

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж)
Опис

Audio-Technica AT-VM95SP - картридж з голкою Hi-Fi, стилус Bonded round shank, профіль голки Conical, притискне зусилля 5.0 г, вихідна напруга 2.7 мВ, частотний діапазон 20 Гц - 20 кГц, монтажне обладнання в комплекті.

Картридж серії VM95 з конічним стилусом 3,0 мил підходить для програвачів з півдюймових кріпленням. Хоча цей картридж призначений для відтворення моно-записів зі швидкістю 78 об / хв, він, тим не менш, є стереофонічним картриджем, що дозволяє користувачам вибирати між лівим і правим каналами, що може бути особливо корисно в додатках архівування для мінімізації шуму і спотворень.

Міцний корпус з низьким резонансом включає в себе різьбові вставки, які дозволяють встановити картридж на хедшелл за допомогою всього двох гвинтів - гайки не потрібні. І оскільки всі в серії VM95 мають один і той же корпус, стилус можна замінити будь-яким з шести змінних стилусів AT-VMN95.

Особливості Audio-Technica AT-VM95SP:

  • Подвійний магнітний картридж серії VM95 з конічним стилусом 3,0 мил для записів зі швидкістю 78 об / хв
  • Алюмінієва кантилевер
  • Міцний нізкорезонансний полімерний корпус
  • Різьбові вставки в корпусі картриджа дозволяють встановити картридж на хедшелл за допомогою всього двох гвинтів - гайки і шайби не потрібні
  • Сумісний з будь-яким змінним стилусом AT-VMN95
Характеристики

Відгуки Audio-Technica cartridge AT-VM95SP

Soundmag
Налаштування збережено