Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 14464
 • Сабвуфер AudioEngine S8 Hi-gloss White

  Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
 •  
   
Опис

Додайте більше басів в будь-яку аудіосистему за допомогою активного сабвуфера Audioengine S8.

Особливості:

 • Чудова продуктивність для музики і фільмів.
 • 8-дюймовий низькочастотний динамік з налаштованим напрямком вниз.
 • Потужність 125 Вт
 • Пікова потужність 250 Вт
 • Два аудиовхода
 • Обмеження вихідного струму, захист від перегріву і від перехідних процесів вмикання / вимикання
 • Готовність до бездротового підключення

Цей активний сабвуфер досить невеликого розміру, щоб розмістити його в кутку або заховати за меблями. Audioengine S8 забезпечує чудове звучання басів. Його низький, щільний і рівний бас буде чудово поєднуватися з акустикою в вашій системі.

У S8 встановлений надшвидкий НЧ-динамік для музики і домашнього кінотеатру. Усередині корпусу антирезонансна сталева рама, динамік на важких гумових підвісах, для точного і швидкого відтворення низьких частот. Точно розрахований порт фазоінвертора, низький рівень спотворень на високій гучності. Іншими словами це маленький сабвуфер з щільним, рівним і природним басом.

Спеціально розроблені корпусу ручної збірки, роблять S8 справжнім витвором мистецтва. Корпуси виготовлені з плити МДФ, з внутрішніми перегородками, для усунення небажаних резонансів і спотворень.

Якщо ви вирішили розташувати Audioengine S8 подалі від активних динаміків або AV-ресивера, зверніть увагу на бездротової аудиоадаптер Audioengine W3 для отримання високоякісного бездротового зв'язку.

S8 оснащений підсилювачем класу D із загальною піковою потужністю 250 Вт (125 Вт RMS) і широким частотним діапазоном для поліпшення якості звуку і низького рівня спотворень. Також сабвуфер пропонує обмеження вихідного струму, захист від перегріву і від перехідних процесів при вмиканні і вимиканні, які допомагають забезпечити чисте і чітке відтворення звуку.

Подвійні аудіовходи розташовані на задній панелі, тому підключити S8 до всього вашого устаткування дуже просто. Функція автоматичного переходу в сплячий режим вимикає сабвуфер S8, коли ви не слухаєте музику.

Характеристики

Відгуки AudioEngine S8 Hi-gloss White

Порівняйте зі схожими моделями

Soundmag
Налаштування збережено