Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 10969
  • Міжкомпонентний кабель AudioQuest 1.5m TOWER 3.5mm > 3.5mm

    0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
Опис

AudioQuest Tower 3.5mm> 3.5mm - межблочний стерео аудіо кабель з роз'ємами 3.5 мм (mini-jack) - 3.5 мм (mini-jack), конструкція провідників - Double-Balanced Asymmetrical. Провідники довгозерниста мідь LGC (Long Grain Copper), Metal-Layer Noise-Dissipation System (NDS), пенополіетіленова ізоляція чорно-білого кольору.

Цілісні провідники з міді з поздовжнім розташуванням волокон (МПРВ).

Цілісна мідь з поздовжнім розташуванням волокон гарантує найбільш плавне і чисте звуковідтворення в порівнянні з кабелями, в яких застосовується типова бескислородная мідь високої провідності. Цілісні провідники з міді з поздовжнім розташуванням волокон містять менше оксидів, забруднень і межзеренное кордонів і гарантують безумовно вищі аудіо параметри.

Ізоляція зі спіненого поліетилену.

Завдяки наявності повітря у спіненому поліетилені останній викликає набагато менший ефект расфокусірованності в порівнянні з іншими матеріалами.

Система розсіювання шумів шаром металізації.

Легко здійснюється екранування 100% поверхні. Для запобігання модулювання захопленими РЧ-перешкодами виведення заземлення апаратури служить розроблена фахівцями AQ система розсіювання шумів (Noise-Dissipation System, NDS). Завдяки їй значна частина РЧ-перешкод не досягає площині заземлення апаратури.

Подвійна балансная асиметрична геометрія.

Спеціально розроблена для одновиводних кабелів, конфігурація Double-Balanced Asymmetrical Geometry гарантує більш низький опір щодо землі і тому більш насичене і динамічне звучання. У подвійних балансних виконаннях тракти заземлення та екранування розділені для більш чистого і малошумного звучання.

Холодносварні позолочені штекери.

Ця конструкція штекера гарантує з'єднання без припою, яка зазвичай є джерелом спотворень.

Характеристики

Відгуки AudioQuest 1.5m TOWER 3.5mm > 3.5mm

Soundmag
Налаштування збережено