Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 14756
  • Міжкомпонентний кабель AudioQuest hd 1.5m 48G HDMI Cinnamon

    Безкоштовна доставка Безкоштовна доставка (не включаючи накладений платіж) 0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
Опис

AudioQuest hd 48G HDMI Cinnamon кабель HDMI-HDMI 48 Gbit/s.

HDMI-кабель AudioQuest Cinnamon HDMI виконаний з використанням добірних матеріалів та фірмових конструктивних рішень. Постійне підвищення якості цифрового аудіо та відео в домашньому кінотеатрі пред'являє все більш жорсткі вимоги не тільки до техніки, що використовується в них, але і до з'єднувачів.

AudioQuest HD 48G HDMI Cinnamon модель з покращеними парами аудіо включають провідник із вмісту срібла 1.25%. Підтримує передачу відеосигналу у форматі ультрависокої чіткості UltraHD, роздільною здатністю 4K/8K/10K.

Гарантована передача відео 8K/10K

Для відео з роздільною здатністю до 10К і роздільною здатністю/частотою до 8K/60 і 4K/120 необхідні високоякісні HDMI кабелі, такі як AudioQuest 48 Гбіт/с, чия пропускна здатність ідеально підходить для таких завдань! Також великою перевагою всіх HDMI кабелів від AudioQuest є їхня повна сумісність з нинішніми 4К дисплеями, вам залишається лише підключити, і насолоджуватися!

Пропускна спроможність 48G

Завдяки HDMI-кабелям від AudioQuest "48" ви зможете насолодитися професійною якістю відео у форматі 10K Ultra-HD. 4 збалансовані пари аудіо/відео, зі швидкістю 12 Гбіт/с кожна забезпечують загальну пропускну здатність 48 Гбіт/с. Це можливо завдяки точності та більш жорстким виробничим припускам, що так необхідно при створенні настільки якісного продукту, як кабелі HDMI! Такий високий показник пропускної спроможності говорить про ефективність перевірених часом і дієвих методів AudioQuest, що зараз актуально як ніколи раніше!

Мідні провідники із срібним покриттям 1,25% (HDMI)

У кабелях HDMI AudioQuest все товстіші шари срібного покриття наносяться на провідники з довгозернистої міді (LGC) AudioQuest для покращення розсіювання шуму. Розміщення високоякісного металу на зовнішній стороні провідника дає найбільше покращення загальних характеристик – надзвичайно економічний спосіб максимально використовувати цифровий кабель. Cinnamon 48 використовує 1,25% срібну мідь для своїх провідників.

Рівень 2 розсіювання шуму: металевий шар + спрямованість

Традиційного «100% екранування» недостатньо для захисту від все більш поширеної дії Wi-Fi, стільникового та супутникового випромінювання. У HDMI-кабелях AudioQuest всі 19 провідників керуються напрямком, щоб мінімізувати радіочастотний шум, який погіршує продуктивність, «спрямовуючи» або відводячи його від найуразливіших ланцюгів. На рівні 2 розсіювання шуму металевий шар міститься навколо 4 пар FRL + eARC для подальшого поліпшення розсіювання шуму. Додаткові методи розсіювання шуму (рівні 3 і вище) застосовуються, якщо дозволяє бюджет, подальшого зниження шуму.

 

Характеристики

Відгуки AudioQuest hd 1.5m 48G HDMI Cinnamon

Soundmag
Налаштування збережено