Відправляємо замовлення новою поштою. Самовивіз в Івано-Франківську, Києві та Одесі.
Салон у Дніпрі тимчасово зачинено.
Каталог товарів
Код 13291
  • Міжкомпонентний кабель AudioQuest hd 2.0m 18G HDMI BlueBerry

    0% кредит Безвідсоткова розстрочка від Монобанку до 4 місяців (5 платежів). Для оформлення зверніться до продавців. Кредит оформлюється через колл-центр або в магазині.
Опис

HDMI кабель 4K-8K 18 Гбіт/с від AudioQuest - BlueBerry - поєднання чудових матеріалів і чудового дизайну, забезпечує високу якість цифрової передачі. Виробник оснастив цю серію моножильними довгозернистими мідними провідниками з шуморозсіюванням "Level1".

Ретельне проектування конструкції покращує якість звучання та загальної вихідної продуктивності, що в сумі значно перевершує характеристики попередніх версій HDMI кабелів AudioQuest – Pearl 18G. Природно, що кабель серії BlueBerry має гарантовану пропускну здатність 18 Гбіт/с, яка необхідна для такого вражаючого функціоналу, як відео 8K/30, передача HDR (розширений динамічний діапазон) і eARC (покращений зворотний звуковий канал).

Що є архіважливою перевагою цього кабелю — так це належна спрямованість усіх 19 провідників, включаючи A/V та eARC сигнали, кожен відвід заземлення, провідники керування та живлення для найбільш ефективного розсіювання шуму радіочастот.

Передача відео 4K/8K

Високошвидкісні кабелі HDMI AudioQuest 18 Гбіт/с мають пропускну здатність, необхідну для відео до 8K/30 (8-біт, 4: 2: 0), що становить роздільну здатність 7680x4320 (більше 33 мільйонів пікселів) зі швидкістю до 30 fps (кадрів на секунду) ). Частота 24-30 fps - це та частота кадрів, яку сьогодні використовують майже у всіх фільмах та багатьох телешоу.

Пропускна спроможність 18G

Усі кабелі AudioQuest High Speed ​​HDMI 18 Гбіт/с гарантовано оснащені пропускною спроможністю 18 Гбіт/с, необхідною для таких вражаючих функцій, як відео 8K/30, HDR (розширений динамічний діапазон) та eARC (покращений зворотний звуковий канал).

eARC

Можливості попередньої версії HDMI ARC максимальні для 5.1-канального об'ємного стисненого звуку. Крім того, що всі покоління кабелів AudioQuest HDMI "with Ethernet" підтримують ARC - для забезпечення чудових аудіо-характеристик спарений провідник цього каналу контролюється зсередини в напрямку, що йде в протилежному напрямку від 4 пар, що несуть інформацію до телевізора.

Майбутнє обладнання HDMI 2.1 підтримує Покращений Поворотний Звуковий Канал (eARC), що значно збільшує пропускну здатність для підтримки нестиснутого та багатоканального звуку високої роздільної здатності без втрат, включаючи Dolby TrueHD та Atmos, а також DTS-HD Master Audio та DTS:X. Усі HDMI кабелі від AudioQuest "with Ethernet" мають провідники та пропускну здатність, необхідні для розширених звукових можливостей eARC.

Розширений динамічний діапазон HDR

Високошвидкісні кабелі HDMI AudioQuest 18 Гбіт/с підтримують розширений динамічний діапазон (HDR) та динамічний HDR. Контент HDR збільшує контрастність зображення для отримання більш чорних і яскравіших білих/світлих ділянок, а також більшої насиченості та яскравості кольору. Динамічний HDR (наприклад, HDR10+ та Dolby Vision) забезпечує покадрову HDR-оптимізацію, а не фіксовані налаштування для всієї програми.

Шуморозсіювання Level1 з контрольованим напрямком

Level1 - це "база" технологій шумозаглушення AudioQuest, адже в сучасних реаліях «100% екранування» стає недостатнім для захисту від перешкод, що все більше розповсюджуються, від Wi-Fi, стільникового зв'язку і супутникового випромінювання. У HDMI-кабелях AudioQuest присутній керування за спрямованістю всіх 19 провідників, для мінімізації радіочастотних перешкод, що погіршують продуктивність, завдяки спрямованості та відведенню їх від найбільш вразливих цілей. Коли дозволяє бюджет — до Level1 додатково застосовуються методики розсіювання шуму Level2 і вище для подальшого шуморозсіювання.

 

Характеристики

Відгуки AudioQuest hd 2.0m 18G HDMI BlueBerry

Soundmag
Налаштування збережено